Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz, gátlásos pasi...

29 éves szűz, gátlásos pasi vagyok. Hogyan tudnék lányokhoz közeledni "leblokkolás" nélkül?

Figyelt kérdés

Állítólag jófej vagyok, külsőmmel sincs gond, mégis, ha ismerkedésre kerül a sor, illetve azt érzem, hogy a másik fél érdeklődik irántam, "lefagyok". Zavarbajövök, nem jut eszembe semmi frappáns, keresem a szavakat, stb.


Kezdjek el önfejlesztő tanfolyamokra járni? Netes társkeresőkkel próbálkozom, általában szimpatikusnak tartanak és találkozni is akarnak velem a lányok, én meg nem merek..


2015. febr. 1. 13:06
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Én is gondolkoztam a prostin. De vagy jól elbassza a kedved - mert legumiz és lehúz csomót érte - vagy meghozza. Csak a pénzért csinálja. Bizonyos prostik nem is vállalnak szűz pasit. Undorítóak.
2015. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:

5.-ös vagyok. Srácok. Az igazság az, hogy én 21 éves létemre talán kissé korán, de muszáj volt végre szexelnem. Egyszerűen egy iszonyatos kínként éltem meg, hogy nem érinthettem még lányt, nem csókolózhattam, és nem érezhettem a testüket. Ez egy olyan hiányt okozott bennem, hogy már minden éjszaka erről álmodtam, koncentrálni nem tudtam a nappalokon, főleg, ha megláttam egy olyan lányt, aki beindította a fantáziámat. Egy olyan görcsöt éreztem, ami az irigységgel, és az elkeseredéssel párosult. Nem vagyok egy csúnya srác, csupán rossz időben, rossz lányokat, rosszul választottam. Minden lány, akinél próbálkoztam, vagy elutasított, vagy valamilyen módon elb***tam. Akkora szerencsém meg nem volt, hogy egy nekem tetsző lány tapadt vna rám magától. Mondanom sem kell, ilyen helyzetnek mennyire örültem vna, és most is leírhatatlanul örülnék. Az eredménytelenségeknek az lett az eredménye, hogy teljesen elfogyott az önbizalmam, és annyira félek a visszautasítástól, hogy lányokat sem keresek, bejelölni sem merem a nekem tetsző lányt. Még mindig nincs barátnőm, de hiszek benne, hogy lesz, nem fogom feladni sosem, habár nagyon nehezen tudok lépni. Én aztjavaslom Neked kedves kérdező, és a hasonló cipőben járóknak, hogy menjenek el egy lányhoz. Biztos vagyok benne, hogy kívánjátok a szexet, pontosan ezt gondoljátok, amiket írtam. És valóban, ezután nem vesz 180 fokos fordulatot az életetek, de miután végre elmentem, azóta tökösebbnek érzem magam, kissé magasabb személynek érzem magam a képzeletbeli ranglétrámon, egyszóval több önbizalmam van, és képes vagyok jobban lezárni a múltamat, valamint a jövőbe tekinteni. Sikerként könyveltem azt el, hogy egy nap elhatároztam, elmentem egy ismeretlen helyre, nem égtem be, és még jól is éreztem magam. A saját sarkamra álltam, valamilyen szinten jobban férfivá váltam, és végre ha szexről van szó, nem kell kamuznom, és hazudoznom, mert már nagyon elegem volt belőle. Neked kérdező, őszintén, minden rosszindulat nélkül azt javaslom, hogy hívj fel egy kedves, és szimpatikus lányt, hidd el, rendesek a legtöbben, ezt a kommentek alapján is ellenőzheted,és ha mégsem jönne be, max nem beszélsz meg vele semmit, vagy lemondod. A Te korosztályodban a lányok, ink nők, már túlestek ezen, hogy egy tapasztalatlan pasival kezdjenek, muszáj valamiből sikert kovácsolnod magadnak. Ez egy lehetőség, amivel ha nem sokkal, de egy picit sikeresebbnek érezheted magad a saját, privát életedben, ahol annyi csalódást éltél meg a nőktől. Mindenkinek mást jelent 15 ezer forint, de a lelkivilágod csak egy kicsit is jobb létéért igazán csekély összeg. Te döntessz, a te életed, én csak javasoltam, hogy legalább próbáld így kárpótolni saját magadat.

Ha bárkit érdekel bármi ezzel kapcsolatban, írjon nyugodtan privátban.

2015. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Én nemcsak a nőkkel kapcsolatban vagyok félénk, hanem úgy általában is. Pénzt még valahogyan össze tudnék rá szedni, viszont nálam már ott kezdődnének a gondok, hogy fel sem merem hívni őket. Aztán, állandóan azon járna az eszem, hogy csak a pénzért csinálja, és ez nagyon nem hagyna nyugodni. A tesi tapasztalat ugyan meglenne, de a viszonzott érzelmet sajnos nincsen összeg, amivel ki lehet váltani valakiből. De mivel abszolút nincsen más lehetőségem, emiatt most semleges állásponton vagyok, lehet, hogy a kényszer rá fog vinni valamikor, és kénytelen leszek valakit feltárcsázni, ha lesz hozzá bátorságom. Ez így tehát most kiszámíthatatlan, utólag mindig könnyebb okosnak lenni.
2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:

Ha érzelmeket szeretnél, akkor valóban nincs sok értelme.. nekem a testi kapcsolat hiánya miatt volt rá főként szükségem, illetve azért is, mert úgy éreztem, semmit nem kaptam eddig a lányoktól az életben. Mindig átvertek, becsaptak, és kihasználtak ott, ahol tudtak. Egy kicsit hülyén hangzik, de amolyan "elégtételnek" akartam ezt az egészet, végre a saját lábamra álljak, és ugyan ez egy szimpla "szolgáltatás" muszáj volt így megkapnom a már régóta várt "adagomat". Nehogy azt hidd, az elején én is csak dobálóztam magamnak ezekkel a gondolatokkal. Hányszor írtam be, és töröltem ki aztán a potenciális jelöltek számát a telefonomból. Nem volt könnyű. Aztán először úgy döntöttem, hogy csak felhívom, hogy érdeklődjek. Miután erre rászántam magam, rájöttem, hogy nem hárpiák, rendes lányok a többségük, egy kicsit másképpen élik az életüket. Ebbe az életükbe belefér olyan, ami másnak nem. Sőt jobbat mondok. Egy részük (nem mindegyikük) a saját lábára akar állni, hoztak pár rossz döntést az életükben, ami ahhoz vezetett, hogy ezt csinálják. Nem büszkék rá a legtöbben, de legalább megdolgoznak a pénzükért, és nem egy 60 vagy 70 éves emberen élősködnek, akikkel néha d***tják magukat, csak hogy zsét kapjanak,és akivel persze "kapcsolatban" vannak. Aztán persze halálosan meg vannak sértődve, ha vki azt mondja rájuk, hogy buta k***a. Ezek az otthonrendelős lányok, vállalják azt amik, tudják hol a helyük a világban, és hiába van velük x ember egy nap, néhol bennük jobban lehet bízni, mint azokban a csajokban, akiket egy buli éjszakáján 8 ember visz be a hátsó budiba, hogy cumizzon egyet, ja és higyjétek el, a lehető legdiszkrétebben csinálják ezt. Pl. egy kis asztalra teszed le az "ajándékukat", és több szó nem esik róla.

Az oldalakon nem véletlenül lehet olyan lányokat keresni, akik vállalnak szűz fiúkat, férfiakat. Én nem bántam meg, azt kaptam, amit akartam, se többet, se kevesebbet. Tudom, hogy lesz ezután ugyanúgy életem, lehet barátnőm, és akár családod is alapíthatok. Én úgy fogom fel, hogy egy picit csaltam, de azért ez biológiailag nem ugyanolyan, mint a lányoknál.

Akit ez a téma érdekel, az sok dolgot találhat erről a neten, van magyar blog is, ahol például egy dolgozó lány írja a tudnivalókat erről az egészről, hogyan működik, még akár a legtapasztalatnabbaknak is.

Nem akarok senkit se meggyőzni, mint írtam, mindenkinek joga van eldönteni mihez kezd a saját életével, ez csupán egy opció. Ha úgy érzi valaki, hogy ez valahogy nem fér bele a saját értékrendjébe, nem érdemes vele próbálkozni. Ha pedig valaki úgy érzi, hogy lelkileg sérülhet egy ilyen után, akkor meg méginkább el kell felejteni.

2015. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:
Irj rám. Segitek.
2015. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Ne menjetek prostihoz. Változzatok meg külső/belső egyaránt! Csak rajtatok múlik!
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Ne menjetek prostihoz. Számomra, ha kiderülne, hogy a párom így vesztette el borzalmasan visszataszító lenne. Szerintem ott is hagynám.

Szedd össze magad! Amúgy meg sok nőnek bejönnek a visszafogottabb pasik.

És nem mindenki csak a pénzt akarja...

20/L

2015. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
bakker,prostihoz?Á dehogy,annyi kiéhezett elvált,özvegy,férjes asszony van aki csak arra vár,hogy jól megdugják ingyen...ha nem sikerül valamelyik akkor sincs gond,mert még mindig ott van kb 1 milliárd nő,aki csak vele akar dugni,ne vedd túl komolyan az egészet,mert attól görcsölsz,csak lazán,udvarolgass tét nélkül,és összejön az...
2015. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Az önbizalom fejlesztésre vannak terápiák, a helyedben ezzel próbálkoznék. A második volt feleségem a válás után képtelen volt a normális kommunikációra is velem szemben, ami a közös gyerek miatt problémás volt. Kétszer voltunk együtt pszichológusnál és teljesen megváltozott.
2015. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Annácska :) válasza:

Szerintem ne menj prostihoz. Még pedig azért se, mert ahogy látom neked inkább csak azzal van problémád, hogy megtaláld a helyes irányt, hogyan nyiss nők felé, vagy miről beszélgess velük. Egészen egyszerű, valóban ha ismerkedsz társkereső oldalon és találkozni is szeretnének veled, próbáld meg elsőnek ezt a fajta ismerkedést, ha már idegen csajokkal nem mersz tovább állni bulizni. Engedd kicsit, hogy ússz az árral úgymond.. Nyugodtan találkozz lányokkal, mondd meg, hogy csak barátkozni szeretnél, vannak olyan hölgyek akik úgy érzik hogy ők is inkább csak barátkoznának, velem is volt ilyen, és több pasi próbálkozott is igy nálam hogy csak barátságot szeretne, találkozzunk, sétáljunk, majd annyira szimpatikus volt, hogy én hivtam el újabb találkozóra, aztán volt hogy már ő. Többféle praktika van, és a prosti föképp, ha azt mondod szüz vagy, lehet hogy leteper, elvégzi amit kell, de benned nem lesz semmi jó érzés ezzel kapcsolatban, föképp ha ilyen lelkis vagy ahogy a kommentjeidet néztem :)

Nem kell hogy mindig frappáns dolgokat mondj, csak elég kérdezősködni, ha ismerkedsz... Megkérdezhetem mennyi idős vagy? És mivel foglalkozol? Hol élsz? Vagy csupán mesélj valamit, nyaralásról, valami jó emlékről, hidd el ezek maguktól fognak jönni egy idő után... Lehet 1-2 találkozó balul sül el, de ne add fel :) Én nagyon sok sikert kivánok neked! :)

Anna,24 :)

2015. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!