Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Véleményeket és esetleg tapasztalatot szeretnék kérni tőletek.

Mit gondoltok milyen hatással lesz valakire ha egy prostival veszti el a szüzességét?

Milyen hatással lehet a későbbi szexuális életére?

Úgy értem, hogy nem szerelemből vagy egy olyannal vesztette el akihez vonzódik, hanem egy vadidegennel.

Ti hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy a párotok egy prostival vesztette el szüzességét?

Őszinte válaszokat kérnék.



2015. febr. 14. 23:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De miért nem hazudsz a szemébe? Úgyse jön rá.
2015. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én konkrétan már 2 hónapja jártam a csajjal... soha nem mondta ki, hogy zavarná hogy szűz vagyok, de egyszerűen a nézéséből tudtam, hogy neki egy olyan férfi kell, aki tapasztalt 24 évesen. Emiatt szépen lassan elromlott a dolog, míg végül kiszeretett belőlem. Szomorú...


Mielőtt elmész prostihoz szerintem igyál meg pár felest, vagy pár deci bort, hogy ne szorongj. Vagy vegyél be 0.25-0.5 mg xanaxot, mert látom már most szorongasz a dologtól :) Két lehetőség van, vagy hamar elmész (bár felhúzott fitymával + gumival nem is olyan könnyű szerintem)... vagy épp emiatt el sem mész.


Egyiktől sem kell félni vagy megijedni, ha jófej csajhoz mész akkor nincs gond. Akár újra is próbálkozhatsz, ha megbeszéled előtte vele. Fontos, hogy csak olyanhoz menj aki vállal szűzeket.

Meg igazából ha nem is életed szexe lesz, csak rövid ideig bírod, megéri a pénzt. Ne vedd vérkomolynak a dolgot. Legalább egy gátlással kevesebb.


Szexelni úgy sem fogsz megtanulni ezt biztosra veheted. Lényegében mind1 hogy 1 percig vagy fél órát dugod. Ahhoz, hogy jól szexelj vagy őstehetségnek kell lenned, vagy sok-sok hónapnyi barátnős szextapasztalat... és még akkor is minden partner más. szóval ez csak egy kezdőlépcsőfok lesz, fogd fel így :)

2015. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Az ivás meg a gyógyszer nem okés, mert autóval megyek.

A felhúzott fitymás dologra már én is gondoltam. :)

Egyébként jobban húzok afelé, hogy megtegyem, de még azért kikérek pár véleményt még.

Haverommal szoktunk mélyebb dolgokról beszélni és itt is van pár nagyon jó beszélgető partnerem.

Tudom, hogy ennek csak az én döntésemnek kell lennie, de azért mindig kíváncsi vagyok mások véleményére is, ezért tettem fel ide is a kérdésemet. :)

2015. febr. 15. 00:10
 14/22 anonim ***** válasza:

Nemrég én is feltettem ide egy ehhez hasonló kérdést.

Rá voltam állva, hogy elveszítsem a szüzességem mert attól talán felfogok majd oldódni. Mindig is szerelemből akartam túl lenni rajta, de ezt valahogy már olyan lehetetlennek érzem.

Ha elmegyek egy prostihoz meglesz az első szex, de nem tudom, hogy az vajon mennyire segítene a gátlásaimtól megszabadulni. Nem rontana inkább a helyzetemen? Tehát még nem mentem el egy ilyen lányhoz mert nem vagyok biztos magamban.

Egyébként a nők megvetik az olyan férfit akik prostikhoz járnak. Most mindegy, hogy az az első vagy akárhányadik alkalom is az.

2015. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elmész prostihoz, még nem fognak a gátlásaid feloldódni. Ha a gátlásaidat akarod oldani, azt csak úgy tudod, ha minél többet beszélgetsz/időttöltesz/barátkozol lányokkal, és nem chaten, hanem a való életben.
2015. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

" Nem rontana inkább a helyzetemen? "


Mégis miért rontana a helyzeteden? Vagy segít előre lépni az életben, vagy nem. Ha meg nem, akkor legalább ezt is kipróbáltad, és később 25-30 vagy akárhány évesen nem azon töröd magad, hogy mi lett volna, ha korábban megpróbálod.

2015. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Baromira nem rontana... ha meg olyan hülye vagy, hogy elmondod később egy nőnek, akkor megérdemled, hogy kidobjon az utcára (a nők ezt tabunak fogják fel, a véleményük nem releváns a témában)


Komolyan szedjétek már magatokat össze. Az egy dolog, hogy 30 éves korotokig se bírtatok egy nőt összeszedni és megkettyinteni, de hogy még a prostin is ennyit problémáztok, az már a balfa..ság netovábbja.


Nekem is voltak/vannak problémáim a nőkkel, nekem is baromi nehezen megy ez... mégsem vagyok ennyire gyász.


A szexuális gátlások NEM fognak eltűnni beszélgetés meg csivitelgetéssel nőkkel... a nagy fenéket. Szexelni kell, minél többet. Ha nem megy máshogy akkor prosti.

Aki még egy prostit se mer felhívni, az hogy akar összejönni egy nővel később?? Komolyan egy barátnő megszerzése lóf..sz pite ahhoz képest, hogy meg is kell tartani! A nők nem egy unalmas félénk kis balf.szra vágynak, hanem határozott férfias társra, akire lehet számítani. Nekem hiába volt sok barátnőm, az utóbbi sokkal de sokkal nehezebb, és sokkal jobb lett volna, ha annak idején legalább minimális tapasztalattal indulok.


Ne problémázzatok ezen annyit, nem éri meg...

2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

16-os.

Arra értettem, hogy azzal a lépéssel lemondanék egy olyan dologról, amit idáig fontosnak tartottam. Ezzel az életfilozófiám egy részét tagadnám meg. Meg persze ott lenne bennem életem végéig a tudat, hogy fizetnem kellett az elsőért.


17-es.

Önszántamból biztos nem hoznám fel a témát. De ha rákérdez biztosan nem tudnék a szemébe hazudni. Nem tehetek róla, hogy ilyen a természetem. Egyszerűen nem tudok jól hazudni, így hát általában őszinte vagyok. Ami, tudom rohadt nagy gyengeség.

Velem még az ismerkedésnél történt meg, hogy rákérdezett a lány a korai kapcsolataimra és arra, hogy szűz vagyok-e még. Gondoltam az őszinteséget értékelni fogja. Hát nem így lett. Úgy nézett rám mint valami .... na inkább nem írom le mert még most is kavarognak a gondolataim tőle.

Szóval ha egy lány így reagál a szüzességre akkor mégis mit csinálna ha megtudná, hogy prostinál voltam? Ezt biztos, hogy nem fogom megkockáztatni.

Amúgy meg kösz, hogy ilyen szavakkal illettél így ismeretlenül, de lett volna lehetőségem túl esni rajta tízen éves korban és nem nevezném balfa..ságnak ha valaki kitart az elvei mellett. De végül is teszek rá. Valahol biztos van egy normális beállítottságú lány aki értékelni fogja a személyiségemet és nem a felszínesség lesz nála az első. Részemről erről ennyit.

2015. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem akartalak megbántani ezzel. Magam is sokszor bal.fsz vagyok a nőkkel. Csak egy kis motivációt szerettem volna belétek önteni, mert ezek olyan kérdések, amin nem szabad gondolkozni. Túl kell esni rajta.


A szüzesség bevallása sem jobb mint a prosti, nekem is ebbe ment tönkre az egyik kapcsolatom, amibe szűzként mentem bele. Bárcsak elmentem volna prostizni előtte... nagyon haragszom magamra, hogy anno nem tettem meg.


Értem én a hazugság dolgot, én sem szeretek/tudok hazudni. Viszont a múltbéli tények "kevésbé" elmondását nem tartom bűnnek.

Belegondoltál már abba, hogy egy kapcsolat NEM MŰKÖDIK apró elhallgatások nélkül? Vannak napi szinten dolgok, amiket nem fogsz elmondani a párodnak, és ez viszont is igaz. Egyszerűen ha teljesen őszinte akarnál lenni, akkor azt is elkéne mondanod neki, hogy a buszon megláttál egy nála sokkal jobb nőt, és elképzeltél vele egy erotikus fantáziát (annak ellenére, hogy imádod a 'fiktív' barátnődet épp) Nyilván nem azzal mész haza, hogy ezt az elcseszett gondolatot az orrára kötöd. Nap mint nap millió egy ilyen aprósággal fogsz a szemébe hazudni, csak az elfogadható?


Na én pont ezt csinálom/csináltam. Egyrészt utálok a volt szexuális élményeimről és barátnőimről beszélni. Ez baromira rám tartozik valahogy. Én sem vagyok kíváncsi hogy, ki és mikor dugta meg a múltban... Ezért mindig csak annyit mondtam, hogy voltak barátnőim, nem voltak túl jó kapcsolatok, és nem szívesen beszélek erről. Egyik barátnőmmel történt x időben aztán kész. Ha nagyon matematikus logikára épülő agyad van, akkor játsszd végig az agyadban, az a prosti anno fél óráig eljátszotta, hogy a barátnőd volt (egyébként tök ugyan az, mintha egy fesztiválon keféltél volna egyet a sátorban...csak itt józanok vagytok, és nem kell attól félni, hogy fordítva húzod fel a gumit zseblámpánál)


Pl 27 évesen rettentő gáz ha szűz vagyok, de az is ha prostival vesztettem el. Lényegtelen mit mondasz, a férfibecsületed ígyis-úgyis a porba hull.


Látszik, hogy van még mit tanulnod a kapcsolatokról, az TELJES őszinteségről és annak ármányairól. Nem a romantikus filmekből, meg Paolo Coelho műveiből kell a szerelemről és a nőkről tanulnod, hanem a való életből, ahol farkastörvények uralkodnak. Nagyon sokszor fogtok egymás torkának esni, szakítások, veszekedések, súrlódások, hatalmas csalódások kegyes és kegyetlen hazugságok, ugyanakkor gyönyörű élmények várnak rád a "szerelem világában"... Jobb ha felkészülsz, mert durva menet lesz!

2015. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

...és mintha a fiatal magamat látnám benned. Nekem kb 21 éves koromban lett volna lehetőségem elveszteni először, (előtte is volt barátnőm de szűzlányka, esélye nem volt)

kihagytam. Kihagytam mert nem szerelemből lett volna. Utána még nem is egyszer lett volna lehetőségem, de ugyancsak kihagytam. Mindig csak jöttek a kifogások, de nem tetszik annyira, vagy nem szerelemből lenne, vagy sátorban nem megy mert bénázok stb... stb...prosti szóba sem jöhetett... egészen 23...24...25...26 év telt el, egyre idősebb és idősebb lettem, a nők pedig fogyatkoztam, egyre zárkózottabb és félénkebb lettem... végül aztán megjött az eszem, megérett bennem a gondolat.


de közben elment a fejem felett a fiatalságom, a legszebb éveim begubózva töltöttem szűzként... olyan szinten lemaradtam a kortársaimtól, hogy az szinte behozhatatlan.


Sajnos vagy nem, hidd el, hogy az igazi szerelem, a megértő társ megtalálásához egyetlen út vezet, az pedig az hogy rengeteg lánnyal megismerkedsz. Összejössz vele, együtt vagy vele, bántod, bánt, a szemébe hazudsz, szakítasz, szakít veled és így tovább, míg végül megtalálod azt a nagyon sokadik lányt aki megértő és igazi társad lesz.


A Nagy Ő várásával 30 éves szűzként ez nagyon nem fog menni... jobb ha leteszel róla.

2015. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!