Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Véleményeket és esetleg tapasztalatot szeretnék kérni tőletek.

Mit gondoltok milyen hatással lesz valakire ha egy prostival veszti el a szüzességét?

Milyen hatással lehet a későbbi szexuális életére?

Úgy értem, hogy nem szerelemből vagy egy olyannal vesztette el akihez vonzódik, hanem egy vadidegennel.

Ti hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy a párotok egy prostival vesztette el szüzességét?

Őszinte válaszokat kérnék.



2015. febr. 14. 23:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

...és az ilyen kegyes hazugsághoz még egy utolsó gondolat, amit írtam. Meg kell tanulni, mert még máskor is jól jöhet. Minél régebben történt annál könnyebb lesz.


Szüzesség elvesztése prostival történt aki eljátszotta egy órára, hogy a barátnőd. Logikailag rá lehet fogni, hogy a barátnőd volt fél óráig.


Ezután tükör előtt gyakorold el párszor, hogy az egyik barátnőddel vesztetted el, régebben, de nem volt túl hosszú kapcsolat, nem szeretnél róla beszélni. Hazudtál? Nem. Maximum kicsit máshogy emlékeztél :D

Nap mint nap elgyakorlod, és hidd el, egy idő után te is el fogod hinni magad is...


Egy ártatlan mese egy sötét foltról a múltadban. Mindenkinek jobb így hidd el...

2015. febr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#19,20,21

Nagyon megfogott amit írtál. :)

Valahogy én is így gondolom ezt ahogyan leírtad és ezért is gondolkoztam azon, hogy prostihoz menjek.

Nem részletezném, hogy miért is vagyok még ennyi idősen szűz, de ezek inkább rajtam kívülálló dolgok.

Azért is akarnám elveszíteni a szüzességemet, mert így szerintem könnyebb lenne ismerkednem.

Ott lenne a tudat, hogy legalább egyszer csináltam már.

Amit írtál is, ha megkérdezik, hogy voltam-e nővel vagy volt-e barátnőm akkor az lenne a válasz, hogy csak egy rövid ideig és kész.

Köszönöm neked és a többi hozzászólónak is, hogy válaszoltak a kérdésemre. :)

2015. febr. 17. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!