Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy 24 éves szűz srác a...

Van egy 24 éves szűz srác a haveri társaságban, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom ez nyilván esetfüggő, de már nem tudunk mit kezdeni a dologgal. 23-27 éves a baráti körünk és van egy 24 éves srác, akinek soha nem volt barátnője és a mai napig szűz. Elmondása szerint ő ezt tragédiának éli meg ami neki egy ördögi kör, mert minél idősebb annál kevésbé érzi, hogy esélye lesz elveszíteni a szüzességét, normális kapcsolatot kialakítani.

Próbáljuk terelgetni, tanácsokkal ellátni, de egyszerűen ha egy lány közelébe kerül akkor leblokkol, bénázik, hülyeségeket beszél (amúgy értelmes, jó fej srácról van szó).

Legutóbb egy igazán könnyűvérű lány invitálta 2x is, hogy aludjon nála, de ő rábeszélte a lányt, hogy jobb lesz mindkettőjüknek, ha ő nem alszik ott...

Az én ötletem az lenne, hogy be kéne dobni a srácot a mélyvízbe valahogy úgy, hogy ne legyen választása, afféle sokk-terápiaként. Más megoldást egyszerűen nem látok, mert ha rá tud készülni egy adott dologra, akkor biztosan elbénázza. Őszintén, gondoltam már rá, hogy "hivatásost" küldök rá, de ez azért elég megalázó lenne és mivel egész jó barátom, sose tennék ilyet.

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Bármilyen kreatív ötletre vevő vagyok.



2015. márc. 17. 02:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szerintem azóta is szűz. Am magánügye mindenkinek.
2020. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Már nem az, házas ember. :)
2020. szept. 5. 00:35
 33/33 anonim válasza:
Wow szuper hogy sikerut? Az elsot vette el vagy volt par akcioja?
2020. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!