Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy 24 éves szűz srác a...

Van egy 24 éves szűz srác a haveri társaságban, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom ez nyilván esetfüggő, de már nem tudunk mit kezdeni a dologgal. 23-27 éves a baráti körünk és van egy 24 éves srác, akinek soha nem volt barátnője és a mai napig szűz. Elmondása szerint ő ezt tragédiának éli meg ami neki egy ördögi kör, mert minél idősebb annál kevésbé érzi, hogy esélye lesz elveszíteni a szüzességét, normális kapcsolatot kialakítani.

Próbáljuk terelgetni, tanácsokkal ellátni, de egyszerűen ha egy lány közelébe kerül akkor leblokkol, bénázik, hülyeségeket beszél (amúgy értelmes, jó fej srácról van szó).

Legutóbb egy igazán könnyűvérű lány invitálta 2x is, hogy aludjon nála, de ő rábeszélte a lányt, hogy jobb lesz mindkettőjüknek, ha ő nem alszik ott...

Az én ötletem az lenne, hogy be kéne dobni a srácot a mélyvízbe valahogy úgy, hogy ne legyen választása, afféle sokk-terápiaként. Más megoldást egyszerűen nem látok, mert ha rá tud készülni egy adott dologra, akkor biztosan elbénázza. Őszintén, gondoltam már rá, hogy "hivatásost" küldök rá, de ez azért elég megalázó lenne és mivel egész jó barátom, sose tennék ilyet.

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Bármilyen kreatív ötletre vevő vagyok.



2015. márc. 17. 02:28
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Együtt járunk edzőterembe gyúrni heti 4x. Ott van is önbizalma, sőt az élet szinte minden területén van, lányokat kivéve.
2015. márc. 18. 21:13
 22/33 anonim ***** válasza:
23%

"Az én ötletem az lenne, hogy be kéne dobni a srácot a mélyvízbe valahogy úgy, hogy ne legyen választása, afféle sokk-terápiaként"


Persze aztán téged fog hibáztatni h mit tettél vele.

Ha 24 éves létére nem jutott el odáig h akarja akkor éretlen ez van.

Ne görcsölj rajta mer felesleges.

2015. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Auzisz25 válasza:
15%
Leg egyszerübb mód fizesétek be egy körre ! Anno mi is egyik kollégánkal igy csináltuk igyaz hogy ö 26 volt de az a 2 év ide vagy od ! keresetek olyant aki válalja max meg uszátok öszbe 20 k ennyit csak meg ér egy barátság ! de attól függ milyen megye de a tarifán nem nagyon vátozok max 2 3 k val! beszéljétek le azt cső ott nem kell szégyelnie hogy szűz ! azt onantól sima ügy lesz neki a csajozás ! Sok szerencsét !
2015. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Aki akarja a dolgot, annak nem kellenek a kollégák hozzá. Azért a kezdő lökést megadhatják, ha meg kifizeti nekem valaki, akkor azért elfogadom. :)
2015. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk én szívesen megismerkednék vele. :D Egyébként az meg van, hogy lányban milyen az ízlése vagy erről se kép se hang? Nem lehet, hogy (habár nem hiszem, hogy ennyi idősen felmerül) titokban szerelmes valakibe, csak nem meri senkinek se kimutatni? Ezért a kérdésért meg ne haragudj: biztos, hogy a lányokat szereti? :)
2015. márc. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Alapvetően a picike, vékonyabb lányokat szereti. Vagyis szeretné...Tutira nem homár, együtt edzünk évek óta, együtt öltözünk, feltűnne ha megnézné a srácokat az öltözőben, meg mindig van aktuálisan 1-2 lány aki tetszik neki, de persze mindegyiket már az első pillanattól kezdve leépíti a bénázásával csórikám.
2015. márc. 20. 03:29
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha buza lenne akkor valszeg a pasikra hajtana. Vagy a melegek huszon évesen még nem szoktak randizni? Hû ezt eddíg még nem tudtam.
2015. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
De konkrétan mivel bénázza el? Mi olyat mond? Azért ismerkedés elején nem olyan gáz még a bénázás, olyankor sokan vannak zavarba, aztán később oldódnak fel.
2015. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. És szerintem később sem gond, ha valakinek tényleg fontos a másik, akkor ezt meg kell, hogy értse. Ez, egy ilyen helyzet még szerintem jól is elsülhet, mert ha valaki ilyen, akkor látszik, hogy tényleg komolyan gondolja az ismerkedést. Tehát szerintem mindkét oldalról lehet pozitívan szemlélni ezt az egészet. Ha meg esetleg mindkét fél ilyen egy ismerkedésnél, akkor meg pláne nincsen gond.
2015. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Na mi lett szegeny csokaval?
2020. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!