Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy 24 éves szűz srác a...

Van egy 24 éves szűz srác a haveri társaságban, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom ez nyilván esetfüggő, de már nem tudunk mit kezdeni a dologgal. 23-27 éves a baráti körünk és van egy 24 éves srác, akinek soha nem volt barátnője és a mai napig szűz. Elmondása szerint ő ezt tragédiának éli meg ami neki egy ördögi kör, mert minél idősebb annál kevésbé érzi, hogy esélye lesz elveszíteni a szüzességét, normális kapcsolatot kialakítani.

Próbáljuk terelgetni, tanácsokkal ellátni, de egyszerűen ha egy lány közelébe kerül akkor leblokkol, bénázik, hülyeségeket beszél (amúgy értelmes, jó fej srácról van szó).

Legutóbb egy igazán könnyűvérű lány invitálta 2x is, hogy aludjon nála, de ő rábeszélte a lányt, hogy jobb lesz mindkettőjüknek, ha ő nem alszik ott...

Az én ötletem az lenne, hogy be kéne dobni a srácot a mélyvízbe valahogy úgy, hogy ne legyen választása, afféle sokk-terápiaként. Más megoldást egyszerűen nem látok, mert ha rá tud készülni egy adott dologra, akkor biztosan elbénázza. Őszintén, gondoltam már rá, hogy "hivatásost" küldök rá, de ez azért elég megalázó lenne és mivel egész jó barátom, sose tennék ilyet.

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Bármilyen kreatív ötletre vevő vagyok.



2015. márc. 17. 02:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%

Nekem ez a gátlásos személyiségtípus teljesen ismerős, mivel én is ilyen vagyok. Az a különbség, hogy én 10 évvel idősebb vagyok nála, és nekem nincsen társaságom sem. Ezzel a helyzettel szerintem sem lehet mit kezdeni, saját magamból kiindulva állítom ezt. De én nemcsak a nőkkel vagyok ilyen, hanem minden emberrel kapcsolatban is úgy általában véve. Persze, ahogyan említettem, nem mintha nőkkel gyakran találkoznék, konkrétan soha.

Ebben a helyzetben azt tudom mondani, hogy az ember örüljön, hogy ha valamilyen munkája lesz, mert nekem még normális munkám sincsen.

2015. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért megjegyzem, hogy az "érzelmi analfabétaságot" a gátlásossággal nem szabad összekeverni.
2015. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Küldesz róla képet? Kíváncsi lettem. :D Csakhogy tisztázzuk, lány vagyok.
2015. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Gondolom, elég sok szűz (vagy majdnem szűz) fiú és lány lenne nagyon hálás, ha valakinek a szívügye volna a szüzességük elveszejtése, illetve ha könnyűvérű lányok felkínálkoznának nekik. (lányok esetében meg annak megfelelője pasiban)

Nekem az a tippem, hogy egyszer majd csak nem lesz kifogása.

2015. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Én tartom azt, hogy érzelmi analfabéta és mivel soha, senki mellett nem köteleződött el ez meg fog látszani idővel (még jobban) a személyiségén is. Csak hogy az említett példa legyen újra, eszébe sem jutott, hogy milyen lovagias lenne kikísérni a lányt hajnalban a reptérre. Nem a gátlásossága tartotta vissza, hogy meg merje kérdezni, eszébe sem jutott egész egyszerűen. Ezt nem hívnám gátlásosságnak. Az lenne gátlásos, ha ezen agyalt volna egész este, de nem merte volna megkérdezni a csajt. Teljesen más dolog.

Kicsit erős kifejezés talán, de némileg szociopata, nem tudja, hogy hogy kell viselkedni kettesben valakivel, hogyan kell egy másik emberhez viszonyulni a barátságot leszámítva.

Képet nem küldenék viszont róla, sorry.

2015. márc. 17. 23:25
 16/33 anonim ***** válasza:
Néha nekem sem jutnak eszembe triviális dolgok, pont görcsölés jóvoltából. Mondjuk ez esetben lehet, hogy nekem sem jutott volna ez eszembe, mert külföldieket még elkísérek a metróig, de magyart minek, de te tudod, mennyire volt a szituban ott a lehetőség a lovagiassági jó pont szerzésére. Hogy mivel hogy most nagyon rendes, a szex majd legközelebb be lesz pótolva.
2015. márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%

Én sokáig hasonló voltam, mint a barátod, aztán elég sokat változtattam magamon. Most az a baj, hogy nincsen baráti köröm és még én se voltam nővel, de változtatni fogok ezen.

Prostit szerintem ne küldj rá, szerintem elég gáz lenne. Egy normális érzelmeken alapuló párkapcsolat kéne neki. Én is sokáig tragédiaként éltem meg, de felesleges, mert ha ezen fog kattogni, akkor egyre rosszabb lesz, ezt már én is átéltem.

Az a baj, hogy nagy jelentőséget tulajdonítanak annak, hogy kinek mikor kéne elvesztenie és a tapasztalat gyűjtésnek is, ami szerintem nem alapfeltétele annak, hogy jók legyünk egy lánynál, véleményem szerint aki sokat szexel még nem biztos, hogy olyan jó lenne egy új partnernél. Szerintem csak akkor ördögi kör, hogyha bebeszéli ezt magának éljen a jelennek, a múlt már nem számít

Szerintem beszélgess vele sokat erről, talán kérdezgess a gyerekkoráról, mert ez általában akkora vezethető vissza, legalábbis nálam igen. Beszélj vele arról is, hogy mit érez, ha egy lány közelében van, pontosan miért szorong, miért érzi az egészet ördögi körnek, miért nem lazul el. stb. 25/F

2015. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Semmit ne csináljatok vele, minél jobban akarjátok, hogy legyen valakije, neki annál kellemetlenebb lesz. Hagyjátok békén, majd eljön neki is valaki.Lehet, azt már nem fogja az orrotokra kötni, majd csak akkor, ha nősülés előtt lesz.
2015. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#17 - Nem is magának a szüzesség elvesztésének tulajdonítunk ekkora jelentőséget, csupán azt szeretnénk, hogy "megtörjön" a jég. Magunkból kiindulva az első alkalom után szinte kivétel nélkül mindenkinek ugrott egy szintet az önbizalma, neki is erre lenne szüksége, hogy végre valami pozitív visszacsatolás történjen. Illetve az az érzés, hogy "ez komolyan ennyi, ilyen egyszerű volt? ettől paráztam idáig?". Túlságosan is elérhetetlen dimenziókba helyezi ezt az egész dolgot, holott ez egy hétköznapi, teljesen normális dolog kellene, hogy legyen.

Tehát semmiképp nem azt akarnánk, hogy most csak szexeljen, mindenképp a szerelmi életét akarnánk valahogy beindítani, de egy párkapcsolat kialakításához több, következetes és bátor döntést kéne meghoznia egy időben, amire egyáltalán nem képes, viszont ahhoz, hogy szexeljen elég lenne egy döntést meghozni, és mégis akkora önbizalom löket lenne neki, hogy talán a fejéhez kapna, hogy "hát ezen kattogtam idáig?".

2015. márc. 18. 12:12
 20/33 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat tényleg jót tenne neki. Prostizás azért se lenne jó ötlet, mert nem fog jobban ismerkedni, ha befizet egyikhez, sőt lehet rosszabb is lenne, mert lehet nagyon rákapna és ismerkedés helyett csak prostizna. Lehet idő kell ahhoz, hogy ellazuljon, mert lehet későn érő, mint én.

Valamilyen sporttal, életmód váltással próbálkozott? Rajtam nagyon sokat segített, lazább, férfiasabbnak érzem magam és a gondolkodás módomon is segített, igaz az ismerkedés még nem megy annyira, de sokkalta jobb a helyzetem, mint 1-2 éve.

2015. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!