Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, titeket mennyire...

Srácok, titeket mennyire ábrándít ki ismerkedéskor, ha kiderül, hogy a lány még szűz?

Figyelt kérdés

Már nem ilyen egynapos/egyestés ismerkedésre gondolok, hanem olyanra, amiből már látszik, hogy akár lehetne is belőle valami.

19/L


2015. máj. 5. 12:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pozitív csalódás lenne.
2015. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2015. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem nem ábrándít ki, de pluszt sem ad hozzá a dologhoz. Ha tetszik nekem a lány, akkor nem igazán érdekel, hogy hányan jártak a lábai között.
2015. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem húznád hónapokig, akkor nem számít.
2015. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nekem volt egy kapcsolatom, ami azért ment tönkre, mert nem tudtam megtenni az akkori barátommal.

És mikor megismertem a jelenlegi páromat, nem gondolta, hogy én még szűz lehetek. Mikor kiderült én szégyelltem a dolgot (21 voltam), ő viszont nagyon meglepődött és örült neki nagyon. Ez 6 éve volt, és azóta is együtt vagyunk :) 27/L

2015. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én félek a szüzektől, mert két nő is volt, akivel nem sikerült a dolgot összehozni :( utóbbival együtt vagyok, remélem megoldódik a probléma
2015. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
semenyire, 4 komoly kapcsolatom volt eddig es abol 3 szuz lany volt..a kapcsolatok min 2 evet tartotak 25 F
2015. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 seniman válasza:
Inkább meglepne,hogy 15év felett még van ilyen :-D
2015. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!