Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom már szeretne "közele...

A barátom már szeretne "közeledni" hozzám és pettingelni akar. Nekem nincs ellene különösebb kifogásom. Ti is pettingeltetek a párotokkal az első szex előtt?

Figyelt kérdés
Énmég szűz vagyok, de már énis szeretnék valami "testi kapcsolatot" is. Viszont nekem szimpatikusabb a szex, mint a petting..de még nem akarom elveszíteni a szüzességemet sem. Na mindegy, nem ez a lényeg..csak az érdekel, hogy ti is pettingeltetek előbb, és utána vesztettétek el a szüzességeteket? vagy még a pettingel is várjak? . lefeküdni még nemszeretnék vele, mert fiatal vagyok még ahoz szerintem :D (15 éves vagyok)
2010. márc. 4. 16:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

mongyuk azoknak nem igazán jár köszönet, akik csak a "szex" szót és a "15 évesvagyok"-ot látták meg, és a többit el sem olvasták. :)

2010. márc. 4. 20:55
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell elsietni semmit. Én 23 éves vagyok, de sosem rohantam semmibe bele. Minden sráccal, akivel összejöttem valaha, ugyanonnan kezdtem. Először csak csók és ölelés, aztán simogatások, masszírozás, közös filmezés, összebújás, aztán jöhet a petting, de azt is csak úgy fokozatosan.

Mostani párommal is még csak a pettingig jutottunk, de azért nem rekedtünk meg a kezdő szinten. Vagyis konkrét aktus még nem volt, és még egy ideig nem is szeretném. Kellemes ez, és szerencsés vagyok, hogy ő sem az a díszhuszár. Nem akar siettetni, nem akar fejest ugrani az ágyba, jó neki az én tempóm. A megfontoltság sokkal jobban tetszik.

Tudom, milyen vágyai vannak, tudom, hogyan szeretném azokat kielégíteni, tudom, hogyan érintsem meg, hogyan bújjak hozzá, tudom, mi a jó neki. Mert volt időm kitapasztalni.

Másfél éve vagyunk együtt, és nagyon jól kiegészítjük egymást.


Ezzel azt akarom csak mondani, hogy bőven ráérsz még a szex-szel, semmit nem kell elsietni. Ismerkedjetek egymás testével, egymás vágyaival, és ha már igazán képben vagytok, jöhet bármi. :)

2010. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!