Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van egy 16 barátom. Szüleim ellenzik a szexet, de a barátom már nagyon szeretné. Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Mióta azt mondtam, hogy úgyis megtesszük, eltiltottak tőle. Pedig már egy hónapja vagyunk együtt és úgy érzem eléggé felkészültem.

ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége. Tanácsok?


2010. ápr. 16. 18:21
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
55%

19:10 vagyok!

Teljesen igaza van annak, aki az én hozzászólásom után írt.Egyébként én egy 12 éves lány vagyok (csak egy évvel vagyok fiatalabb nálad, kérdző), mégsem ment át rajtam a fél város, sőt, én még ráadásul SZŰZ is vagyok!!!Meglepő, nemigaz?:'D

Amúgy valóban az ilyen kis útszéli r*bancok miatt vannak "elásva" a tizenévesek...Ugyanis te az vagy.

2010. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
100%

"ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége."

13 évesen szexelni...a saját tested-lelked elleni bűn!

nem vagy érett rá! csinálni csinálhatod - úgyis azt csinálsz amit akarsz - de élvezni nem fogod

kis barátod , ha ilyen ultimátumot adott, akkor nem téged szeret, hanem a saját farkát.

ne sajnáld, ha vége...nem tud semmit a kis kandur, csak elélvez, és kirúg. egy hónap után ezt akarod?trófeagyüjtő skalpvadász.

szerintenm te többre tartod magad ennél a fiúnál...ne dőlj be neki...és te rúgd ki...lelkileg jobban jársz

2010. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim válasza:
67%

Hót r_banc vagy b+..

Alapból meg kamu az egész,elne hidjétek már valószinűleg egy nyomorék lány aki ennyire unatkozik.

Szánalmas vagy kislány,de qurvára.

14/F

2010. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim válasza:
100%

az a gáz hogy lehet h nem kamu vannak akik képesek 13 évesen ilyenekre én 13évesen meséket néztem.

14 évesen smároltam először.nemhogy 13 évesen már izéltem volna.

de komolyan tudod az ilyenek lesznek 16 évesen olyanok hogy az egész város k****nak tartja őket!

2010. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Hat ne fekudj le vele...:)

tul korai plane h csak 1 honap es csak 13 eves vagy?!

en 18 eves vagyok es szuz 3 honapja van baratnom es meg nem volt semmi szex:P (na jo azert jatszottunk 1-2 mast)

en is nagyon kivanom mar de tudom h 3 honap nem eleg ido h kiismerd a masikat:)


es szerintem te csak arra kellesz neki ha azt mondta h ha emiatt dob akkor ez logikus is nem-de?!


18/F

2010. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
61%

13 évesen nem vagy szűz??

A 16-ot is korainak tartom, de 13???


Rossz belegondolni...

2010. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
istenem, ilyen szánalmas lányt:S egy hónap után nem ismerhetted meg igazán:S nagyon fel lehetsz készülve..... de mindegy... és ha véletlenül terhes leszel?? arra nem gondoltál?? szánalom.... jó,védekeztek, de semmit nem lehet tudni.... sztem csak azt akarja h lefeküdj vele és otthagy. de hát a te életed...:S
2010. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
61%
Na mi van, most nem írsz vissza?Vagy a szexre érett vagy 13 évesen, de 23 óráig való fentmaradáshoz már nem vagy elég tökös?Kis k*rva...:)
2010. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim válasza:
55%

Ahogy látom nagyon szereted a barátod, es megertem hogyha azt mondjuk dobd meg ilyen szovegek persze h nem akarsz nekunk adni igazat... de figyelj csak ha jobban belegondolsz szerintem te is rájossz, h egy 16 eves sracnak bizony vannak mar igenyei es hogyha azt mondja h szex nelkul mindennek vége, akkor nem szeret! Egy szerelmes csavo barmennyi eves is legyen, megvarja a baratnojet. A szuleidet meglehet erteni hiszen feltenek, es meg a 18 eves lanyukrol is nehez elhinni hogy felnottek :)

En most toltottem be a 14-et, a baratommal 7 honapja vagyok egyutt. O 15 es mar felmerult nelunk is a szex tema hiszen petting mar regota van, de hat megiscsak fiubol van :D perszehogy kiprobalna a szexet. Mondtam neki, hogy meg fontolgatom a dolgot hiszen nagyon szeretem es mar tobb mint fel eve egyutt vagyunk. Azt mondta okes, o var ram es hogyha ugy erzem felkeszultem akkor szoljak neki :) minden nap talalkozunk, nagyon szeretjuk egymast, talan mar lassan beadom a derekam :D

Anyukam miatt van ez, hogy ennyire gondolkozok a dolgon, mert en nem szeretnem neki elmondani... Igyse tudja elhinni, hogy mar nem a pici ovodas lánya van neki :D

A lényeg, hogy ne fekuidj le vele! Az a srác nem szeret téged, hidd el nekem :) tudom h ezt nagyon rossz hallani, de ha vki nemtud rad varni... Majd egyszer lesz olyan is :)

Egyebkent nyugodtan vegyél fel msn-re ha szeretnél beszélni : rarek@freemail.hu

14/L

2010. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
A szüleidnek előre gratulálok..ennyi idősen még gyerek vagy..nem számít mennyire vagy felkészülve!! Nem azt mondom ne legyél szerelmes.de alapból ne egy olyan fiúba, akivel ha nem fekszel le szakít veled..az is egy p*cs, meg ha azt hiszed ez a szerelem, akk te is egy p*cs vagy!
2010. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!