Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van egy 16 barátom. Szüleim ellenzik a szexet, de a barátom már nagyon szeretné. Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Mióta azt mondtam, hogy úgyis megtesszük, eltiltottak tőle. Pedig már egy hónapja vagyunk együtt és úgy érzem eléggé felkészültem.

ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége. Tanácsok?


2010. ápr. 16. 18:21
1 2 3 4 5 6
 31/54 szexiboj ***** válasza:
Szerintem gyakorolj velem, hogy ne tűnj kezdőnek =)
2010. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

1. Azonnal dobd a srácot!!!! Most!!!!

Csak a szexre kellesz neki, ráadásul még egy érzéketlen bunkó is akinek nem számítasz!!!


2. Az 1-es pontnál fogva nincs miről beszélni! Amúgy meg anyukád azért félt, mert tudja hogy az hogy te fellkészültnek érzed magad, még egyáltalán nem azt jelenti, hogy ismered is a szex lényegét módját és a nem kívánt veszélyeit!!!!


3. A tiltás nem vezet sehova és a kommunikáció nagyon fontos! Mondd meg neki, hogy te már szeretnéd és segítség kell, nem egy újabb ellenség! Ha értelmes, meg fogjaérteni.


4. Nem viccelek! Dobd ki a srácot!


5. Még mindig megvan? Nem azt mondtuk hogy dobd ki???!!!


27 f voltam

2010. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
67%

tegnap 18:34


Te ne ugass a 14 éves fejeddel. Nem tudom honnan veszed a bátorságot hogy qrvának titulálj egyeseket! Neked aztán még komolyan fingod sem lehet az életről!


Nameg a többi rib@ncozó pisis is jobban teszi ha nem okoskodik ilyen komoly témában! Tetszik nektek a fröcsögés, és hogy van kit alázni, miközben semmit sem tudtok az illetőről, a körülményeiről, vagy bármiről, az emberi kapcsolatok/szex témakörben!!!


Az hogy a fiatalokat érdekli a szex, nem baj! Ez a természet rendje. Megfelelő érettségű szülők minden felmerülő problémát tudnak kezelni, és útmutatást is tudnak adni, de az hogy ez a korosztály ennyire előszeretettel viselkedik antiszociálisan, és az a sikk, ha van kit utálni, megbélyegezni és fújolni, az már eléggé komoly probléma! Mellesleg gáz is hogy azon a szinten vagytok hogy csak ennyi telik tőletek! Magatokba nézzetek először, és próbáljatok valamennyi intelligenciát magatokba erőltetni! A tanulás az nem vonzó, de úgy csinálnak, mintha mindenhez értenének, közben meg csak a gyalázkodás megy! Szánalmas!

2010. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

19:10, azaz 19:29 vagyok.


"Nameg a többi rib@ncozó pisis is jobban teszi ha nem okoskodik ilyen komoly témában! Tetszik nektek a fröcsögés, és hogy van kit alázni, miközben semmit sem tudtok az illetőről, a körülményeiről, vagy bármiről, az emberi kapcsolatok/szex témakörben!!!"


Csak azt ne mond, hogy szerinted természetes dolog az, ha valaki 13 évesen már nem szűz.Hiába vagyunk "pisisek", a kritikáink nem alaptalanok.Vagy te minek neveznéd ezt a csajt?Tisztességes, szelíd, visszahúzódó, becsületes, szolid és normális kislánynak?Csak mert szerintem ezek a tulajdonságok nem vonatkoznak rá.Természetesen lehet az is, hogy tévedek, és ez a lány egy nagyon jó ember az életben...Csakhogy nekem az, hogy 13 évesen nem szűz és még tervezi azt is, hogy szexel egy 16 évessel, bőven elég ahhoz, hogy elítéljem.És ez az én szubjektív véleményem.Nem érdekel, hogy te mit gondolsz erről és milyen pisis-taknyosnak nevezel, akkor is ezt fogom gondolni.Ha te nem ezt gondolod, az már a te ügyed, biztos te is hasonló személyiség vagy, ezért pártolod annyira, amit csinált.Na, ennyi, nem fogok feleslegesen vitatkozni.Pá!

2010. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

tegnap 23:36


Nem mondtam hogy természetes, de gyakori! Viszont biológiailag 13 évesen kb az ivarérettség küszöbén járnak, akármi is a véleményed. Ennyi erővel téged is lenézhetnének mert szeretsz valamit, vagy sem. A csaj nem árt vele senkinek sem, és ha nem cseszi el, akkor csak a hasznára válhat. A világ nem úgy működik ahogy azt a fiatalok gondolják, bár nem az ő hibájuk hogy mindenféle idealizált baromságot tömnek beléjük.

Sokkal károsabb a társadalomra ha megértés és elfogadás helyett, a kiközösítést és a mások lenézését tanuljátok meg! Ráadásul úgy, hogy valaki azt mondta nektek, hogy ez mekkora egy megvetendő valami. Szerintem alig van bármi fogalmatok is a szexualitásról, szexuálpszichológiáról, vagy arról hogy ez hogy működik a valóságban! Csak az agresszív lekezelő elutasítás az amiben jók vagytok, mintha menő lenne valakit a porig alázni. Ha tudnátok, hogy hány évesen önkielégítenek először a lányok és hogy mennyire káros lehet a gátlásosság a későbbi életükben, talán másképp álnátok ehhez is.


Az, hogy valaki 13 évesen veszti el nem feltétlen baj! De ha bizonyos esetekben az is lenne, még akkor sincs jogotok mások felett ítélkezni töredék információk alapján! Ez arogancia, és amúgy is taplóság alsóbbrendűként kezelni másokat olyan miatt, amit nem érthettek!

2010. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

19:10, 19:29, avagy 23:36 vagyok, amelyik jobban tetszik...

Te most pontosan azzal érveltél, amit én ellenzek.Hiszen pont az a baj a mai tinédzserekkel, hogy gyakori a 11, 12 vagy 13 éves korban való szexuális élet elkezdése.Igen, én beismerem, hogy ebben a témában nem vagyok jártas, de a 12 éves fejemmel nem is akarok az lenni.Mindezek ellenére annyival azért én is tisztában vagyok, hogy kb. 13 éves korban lesz ivar

2010. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

19:10, 19:29, avagy 23:36 vagyok, amelyik jobban tetszik...

Te most pontosan azzal érveltél, amit én ellenzek.Hiszen pont az a baj a mai tinédzserekkel, hogy gyakori a 11, 12 vagy 13 éves korban való szexuális élet elkezdése.Igen, én beismerem, hogy ebben a témában nem vagyok jártas, de a 12 éves fejemmel nem is akarok az lenni.Mindezek ellenére annyival azért én is tisztában vagyok, hogy kb. 13 éves korban lesz ivarérett valaki, de akár ivarérett, akár nem, akkor is gyerek!És igenis árt vele valakinek; saját magának, ugyanis semmilyen szempontból nem előnyös az, ha valaki korán veszti el az ártatalnságát.Egyébként nyugodtam le lehet engem is nézni azért, mert szeretem pl.a boci csokit, csak a kettő között azért van egy kicsi különbség...Ugyanis egy 13 éves gyereknek nem a szexet kéne szeretnie!És valóban nem úgy működik a világ, ahogyan a fiatalok látják...Csak van egy kis probléma.Miközben engem elhordassz mindenféle pisisnek meg tudatlannak, nem veszed észre, hogy az érveid ugyanúgy vonatkoznak a kérdezőre is - akit pártolsz - , ugyanis csak egy évvel idősebb, mint én.Nekem vannak 13 éves osztálytársaim, de meglepő módon mindegyik szűz.Hoppá!Akkor most úk is pisisek, mert gyerek fejjel nem k*rnak fűve-fával?Na mindegy, felesleges ezt fírtatni.Minden esetre elég furcsán fogod fel a dolgokat, ahoz képest, hogy milyen felnőttesen próbálod beállítani a dolgaidat.

Egyébként a fiatalok félrevezetéséről és a "menőzésről" csak annyit, hogy szerintem pont az ilyen lányok (mint a kérdező) próbálnak "menőzni" azzal, hogy ők már ilyen érettek-olyan tapasztaltak...És azzal, hogy már nem szűzek.És ugyanilyen gyerekek vannak félrevezetve; a média irányítja a gyenge felfogóképességgel rendelkező agyacskájukat.


"Az, hogy valaki 13 évesen veszti el nem feltétlen baj! De ha bizonyos esetekben az is lenne, még akkor sincs jogotok mások felett ítélkezni töredék információk alapján! Ez arogancia, és amúgy is taplóság alsóbbrendűként kezelni másokat olyan miatt, amit nem érthettek!"


Az, hogy "nem érthetjük", egy hülye duma, ugyanis, ha esetleg nem vetted volna észre, ő is egy ugyanolyan gyerek, mint mi, nem pedig egy érett felnőtt.De az irományaid alapján te sem lehetsz különb, mint a kérdező, és valószínűleg azért pártolod őt annyira, mert te is ilyesmi korban vesztetted el.De (!!!) szólj, ha tévedek...

Minden esetre nem sikerült megváltoztatnod a véleményemet az erkölcstelenségről, tehát a saját érdekedben arra figyelmeztetlek; ne fárasztd magad.Úgysem fogok mást gondolni az ilyen könnyűvérű...Had ne mondjam ki, kikről.

2010. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

"Akkor most úk is pisisek, mert gyerek fejjel nem k*rnak fűve-fával?"

*úk=ők

*fűve=fűvel

2010. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
42%

1. Honnan veszed hogy káros, csakmert te inkább legózol?

2. Nem fiatalon vesztettem el, de ismerek sok lányt akik igen és az ég világon semmi bajuk sincs.

3. Szerinted az ivarérettség nem azt eredményezi, hogy ahormonoktól beindulva tegye azt amit tesz, és nem divatból???

4. Sokan még 18 éves korukban is éretlennek számítanak, a kor ilyen szempontból nem döntő.

5. Nem értem az indulatos káromkodásodat az ilyen lányokkal szemben. Miért fáj ez neked? Rosszabbul érzed magad attól ha más fiatalon csinálja azt amit te nem?

6. A szexualitás a te fejedben biztos valami utolsó kis kéjenckedés lehet, és biztos hogy nem tudod hogy milyen lehet. Mi van ha a csajt érdekli ez a szép és csodálatos dolog? Összedől valami? Miért támadod egyből le?

7. Gondolkodj már el egy kicsit magadon! Nincs információd valamiről amit még amúgy sem ismerhetsz, de meg vagy győződve arról hogy az rossz, az undorító, stb. Mire föl ez a nagy magabiztosság? Miért állsz ehhez a kérdéshez ennyi negatív töltéssel, amikor szinte teljesen kívülállónak számítasz?!

2010. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

megfogod bánni a korán elkezdet szexet..


éste nagyonnagyon korán kezdted..!!


énsajnálom hogy neked nevetséged éés tetszik az hogytemár nem vagy szűz...

16éves lány vagyok.. én azon nevetek hogy a legtöbb lány elveszti 13-14 éves korában a szüzességét...


egy tanács... huzdvisszamagad..ha nem akarsz korán teherbe esni..

2010. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!