Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van egy 16 barátom. Szüleim ellenzik a szexet, de a barátom már nagyon szeretné. Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Mióta azt mondtam, hogy úgyis megtesszük, eltiltottak tőle. Pedig már egy hónapja vagyunk együtt és úgy érzem eléggé felkészültem.

ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége. Tanácsok?


2010. ápr. 16. 18:21
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy 14 év alatt a törvény bünteti, még akkor is, ha a lány beleegyezésével történt.
2010. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
namivan?:) lefeküdtetek? vagy azért nem írtál mert lebuktatok és eltiltottak az internettöl?:)
2010. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 szexiboj ***** válasza:
Van 16 barátod? o.O :D
2010. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
r*banc vagy az biztos.ha nem szereted a pasit és ő sem téged ne feküdjetek le.igaz nekem van olyan ismerősöm most 16 éves aki 2 hónap után lefeküdt a pasijával halál szerelmesen és még mindig együtt vannak(2 éve) egy másik ismerősöm pedig szintén 13/14 volt amikor a pasival már eljegyezték egymást de NEM feküdtek le soha bár azóta szakítottak is.9 hónapig voltak együtt.tudom ez téged nem érdekel csak azért írom le mert abból amit írtál nem az jött le hogy szerelemből lennél vele hanem csak "divatból" vagy "menőségből"és mivel még kicsi vagy és le akarsz feküdni egy idősebb pasival aki nyilván valóan csak szexre akar használni és valószínüleg ezt már te is tudod de mégsem dobtad ezért tartanak r*bancnak.nem kell ahhoz ismerni téged elég ennyit tudni főleg ha 13 évesen lefeküdtél valakivel akit aztán dobtál mert egy idősebb pasival akartál menőzni.ha szerinted ez nem számít r*bancnak,javaslom nézd meg a szótárt.telefonról írok bocsánat a béna helyesírásért
2014. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!