Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van egy 16 barátom. Szüleim ellenzik a szexet, de a barátom már nagyon szeretné. Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Mióta azt mondtam, hogy úgyis megtesszük, eltiltottak tőle. Pedig már egy hónapja vagyunk együtt és úgy érzem eléggé felkészültem.

ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége. Tanácsok?


2010. ápr. 16. 18:21
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

19:30 vagyok.

1.Miből gondolod, hogy én legózom? :'D

2.Én nem is azt mondtam, hogy bajuk van az ilyen embereknek, egyszerűen csak az a véleményem, hogy az ilyenekből lesznek a k*rvák.

3.Így is fel lehet fogni.Csakhogy az én gondolatmenetem más; beindulnak a hormonok, de úgyanúgy egyre jobban érdelődik az illető a divat iránt is, majd a média, illetve internet által terjesztett baromságokat kezdi követni.Magyarul; mind a két eset lehetséges, de most nem is ez a lényeg, ugyanis, mint már mondtam; én is ismerek annyi idős csajokat, mint a kérdező, és meglepő módon ők még szüzek.

4.Ebben igazam van, de az már túlzás, hogy olyan "érett" legyen valaki, hogy éppencsak belép a tinédzserkorba és máris oda a szüzessége.

5.Ha arra gondolsz, hogy féltékeny vagyok az ilyenekre, akkor a válaszom; NEM!Vagy ha te negatív kritikával illetsz valakit, akkor az azt jelenti, hogy féltékeny vagy rá?Gondolkozzál már el...Ezzel az erővel te is féltékeny vagy rám.:'D

6.Ne verd férre a harangot!Én nem a szexualitást tartom "utolsó kéjenckedésnek", hanem azt, ha valaki 13 éves és el akarja játszani a felnőttek szerepét.És ha azt írta volna ki, hogy "13 éves vagyok, és kiderült, hogy babát várok", akkor is megtapsoltad volna, hogy "Úgy van!Ügyes vagy!Te már érettebb vagy, mint a többi korodbeliek!Gratulálok!"?

7.Mint már mondtam; nem a szexualitás az undorító, hanem az, aki korán elkezdi.Egyébként nem csak nekem ez a véleményem (sőt, ha jobban megnézed; szinte az összes ember ezt gondolja), és ha én kívülálló vagyok, akkor te is.

2010. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
*igazad
2010. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
Ha megteszed, elköveted életed legnagyobb hibáját. Ha lefekszel vele, utána úgyis dobni fog. Tehát csak kihasznál! Ne ilyen legyen az első élményed...
2010. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
53%

19:43 vagyok.

Utolsó kommentelő : Ennek a lánynak már rég nem ez lenne az első, ugyanis, mint már írta - nem szűz (éppen ezért ítélem el).

2010. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

04-20 19:43


1. Akkor machboxozol, vagy mitbánomén. :D

2. Ez marhaság! Miért lennének belőlük qrvák??!! Ez olyan mintha azt mondanád, hogy amelyik gyerek pedálos gokartot kap kiskorában az autóversenyző lesz. Marhára nem következik a kettő belőle, de ezt te mégcsak meg sem tapasztalhattad fiatalságod okán.

3. A tévében sehol nem hallottam soha hogy valaki 13-14 évesen szexelt sem hasonlókat. Honnan veszed hogy a média ezt sulykolja?? A média túl prűd ahhoz hogy ilyenekkel foglalkozzon! Nem tudom hol láttál ilyent!

5. Nem azt mondtam hogy féltékeny vagy! Azt mondtam, hogy zavar téged, holott neked semmit sem árt. De ha még csak zavarna azt is elő lehet adni sokféleképp. Érdekes módon sokan, főleg a te korosztályodból, agresszívan qrvázva állnak hozzá. Ezért nem értem miért kell ilyen aljamód nyilatkozni valakiről, akit nem is ismertek.

A negatív kritika az egy dolog, de a trágár és vulgáris szóhasználat az már valami más, és ezt nekem ne is próbáld szépíteni, mert ha jobban belegondolsz ez így van!

6. 13 akkor akarná eljátszani a felnőttek szerepét, ha pl családot akarna meg dolgozni, meg szavazni, stb. A szex mióta felnőtt dolog?? A szex a nemekről és nem az életkorokról szól, a küszöbe pedig az ivarérettség. Ezt módosítja a társadalmi konvenció, de nem kötelező érvényűen!

A terhesség egy veszély amire fel kell hívni a figyelmet. A megfelelő hozzáállás a felvilágosítás és nem az elitélés!

Mellesleg ez is olyan mint bármi más! Mindennek van rossz kimeneteli lehetősége, a fürdéstől kezdve a biciklizésig! Mindegyiknél elmagyarázták a veszélyeket, ezért relatíve biztonságosak, a szex is ilyen, ebből a szempontból!

7. Nem értem miért az undor! Gondolom egy köztörvényesre a híradóban még sosem jutott eszedbe ez a jelző! Pedig egy rabló, betörő, stb nyilván nagyságrendekkel elítélendőbb dolgot csinál!


Ez az egész valahol sántít! A szexuális élet mindenkinek a magán élete, és ha nem írja ide ki akkor nem is jut mások tudomására, ergo, nem igazán szól bele mások életébe. Mégis ennyire gyűlölködően nyilatkoztok az illetőről. Csak van valami "savanyú a szőlő", és "dögöljön meg a szomszéd tehene is" jellege a dolognak!!!

Vagy csak simán egy agresszív bunkó farok aki abban éli ki magát, hogy végre valakit szapulhat közmegegyezés alapján. Ez eléggé nagy lelki szegénységre utal. Könnyen lehet hogy a kérdező sem érett, és nem is értelmes annyira mint azt elvárnák, de ez nem jogosít fel senkit a rib@ncozásra és a fröcsögésre, főleg úgy hogy alig van ismerete ebben a témában.


Nem menne minősítés és lekezelő stílus nélkül kritikát írni??!!! Vagy az úgy nem elégíti ki egyesek agresszív feszültségekkel teli belsőjét?!

2010. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:

hát engem a volt barátom már a 2. napon megakart b@szni...másfél hétig jártunk...jah és ez volt a második leghosszabb kapcsolata -.-"


szerintem dobd a pasid..

13/L

2010. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 13:34


Ennyire szép lány vagy? :) ;) Képed is van? :)

2010. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
persze mindenkinek magánügye, hogy mikor, kivel szexszel, de egy 13 éves kislány még nem tudja eldönteni, hogy mi a jó neki... ha nem bánod meg pár év múlva ezt, hogy 13 éves korodra 2 pasival szexeltél, akkor az csak a szerencsén fog múlni.
2010. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
nos, hogy döntöttél? :P remélem dobtad a srácot
2010. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:

Dobd,úgy ahogy van.De a legaljasabb módon..:]


Nem foglak lerib@ncozni,nem,eszem ágában sincs.

Az összes kommentárt elolvastam,és láttam valaki(k) írta(-ák) hogy ebböl baja lesz,a másik meg írta,hogy mi baja lehetne belöle,ha védekeznek.

Nos mondjuk az,

Hogy ha tegyük föl lesznek gyerekei.Lesz tegyük föl 2 lánya,egyik 12,másik 14.

Érdeklödnek,'anyu,neked mikor volt az elsö aktus?'

Erre majd az anyuka büszkén válaszol,hogy 'Csillagaim,én már 13 évesen két fiúval is lefeküdtem'

És akkor majd a 12 és lány visszakérdez izgatottan,

hogy

'anyu,akkor már nekem is szabad?'

A 14 éves lány meg majd szomorkodik hogy el hogy egy évet kihagyott,vagy mégis hogy van ez?

És igen,rengeteg helyen olvasom én is,hogy lerib@ncozzák a 11-14 éves lányokat,és eddig is tudtam hogy az ilyenek miatt, de most itt egy élö példa is...Tessék megfigyelni :']

13/L

2010. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!