Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van egy 16 barátom. Szüleim ellenzik a szexet, de a barátom már nagyon szeretné. Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés

Mióta azt mondtam, hogy úgyis megtesszük, eltiltottak tőle. Pedig már egy hónapja vagyunk együtt és úgy érzem eléggé felkészültem.

ő meg ráadásul tegnap felhívott és mondta ha nincs szex, mindennek vége. Tanácsok?


2010. ápr. 16. 18:21
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

fúúúú hááát szerintem logikus erre a válasz: hagyd békén azt a csávót.

csak kihasznál.szüleid jól látják a helyzetet,ne akarj már 13 évesen szexet.tejóég.fiatal vagy,még előtted az élet,találsz sokkal jobbat,aki nem csak e miatt van veled.

fogadd meg az ilyen tanácsokat!

2010. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
82%

azt sem engedném,hogy 13 évesen pasizz,nemhogy még dugni is akarj kis taknyos vagy még!qvának készülsz vagy mi?

hová züllenek a fiatalok?inkább a tanulással foglalkozz!annak haszna is van!nem veszed észre,hogy csak ki akar használni ez a tapló fiú?a szüleid csak megakarnak óvni a csalódástól!kell az neked,hogy fájdalmasan elveszítsd a szüzességed,terhes legyél(gondolom az érett nagyfiú barátod nem akar majd gumit használni,te meg még nem szedhetsz fogamzásgátlót)és aztán otthagyjon?mert csak arra kellesz neki,hogy megdugjon!nem szeret ha nem képes várni rád!

2010. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szüz :D Ezelött volt egy barátom (dobtam mert 15 volt a mostani meg 16 XD) és vele vesztettem el. Csak ezt anyuék nem tudják. Szal ez igazából mindegy.
2010. ápr. 16. 18:48
 14/54 anonim ***** válasza:
83%
A helyedben én ezt nem találnám olyan nagyon viccesnek! Eléggé szánalmas vagy!
2010. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
A szánalmas az aki ilyeneket ír. Nem is ismersz -.-"
2010. ápr. 16. 19:02
 16/54 anonim válasza:
57%

Az ilyen lányokat elégetni kéne, nem tanácsokat adni nekik....

Bocs, de ez nagyon arra vall, hogy erkölcstelen paraszt vagy, ráadásul a szüleid se különbek.

2010. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
80%
hát akkor mond meg a szüleidnek,hogy már nem vagy szűz és akkor már úgyis mindegy.feküdj le fűvel-fával kis ribi!ha neked az jó,hogy kihasználnak akkor csináld nyugodtan!20 évesen már senkinek nem fogsz kelleni mert úgy szét leszel b@szva!anyádéktól rádférne egy-két pofon!
2010. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom!

Te tényleg egy nagy r*banc vagy, már nem azért mondom...És mégis hány évesen vesztetted el a szüzessége?Tizenkettő?Tizenegy?Nah, ilyen csajok járnak a fejemben, amikor a "k*rva", "szuka", "könnyű vérű" és "koravén" szavakat hallom.13 évesen a tanulásra koncentrálj, ne a szexre!A pasi meg egy tetü!Csak az a célja, hogy négyszer-ötször megk*r, utána meg mehetsz a p*csába!Egyébként meg igaza van az előttem szólóknak is!

2010. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim válasza:
80%

hogy lehet ennyi eszed??13 évesen nem vagy szűz??ha apámék rólam ilyeneket megtudnának,nekem kitekernék a nyakam...miért kell ilyenkor szexelni??főleg egy ilyen taplóval aki meg*ug és otthagy a pi**ába...hidd el,ő nem szeret téged,ha igazán szeretne,nem állította volna eléd a szexet,mert tudná,hogy még neked nem kéne..és ha igazán szeretne,akkor tudna várni rád..szánalmas..te tényleg ribi vagy,de ha azt akarod hogy lefektessen és otthagyjon,ha neked ez esik jól,akkor csak rajta!!!hagyd hogy átverjen,és ő járjon jól..utána meg ne csodálkozz,ha 20 éves korodra kiégett rib@nc leszel...az ilyenek tudják felcseszni az emberek agyát..most már tudom hogy miért "általánosítják"a tizenéveseket...AZ ILYENEK MIATT MINT TE...

13/L(ja és nekem még nem volt eddig EGY barátom sem..újdonság mi???!)

2010. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
100%

jah,és egyébként mit vártál,a kérdés kiírásakor??azt hogy mindenki bíztatni fog hogy "persze,nyugodtan!"??ja,és a "barátod tök jó fej","csináljátok titokban",valahogyan csak meg tudjátok majd oldani...vagy hogy "hogy lehetnek ennyire kegyetlenek a szüleid hogy nem engedik meg???!!"

nem tudom mire számítottál....

előző

2010. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!