Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha biszex pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha biszex pasitok lenne, akkor a teljes hűség hívei lennétek, vagy akkor már szeretnétek látni őt sráccal is?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretném más sraccal látni.
2019. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hetero pasim van, de szokott lenni más nőkkel is. Így normális nálunk. Én is lehetek mással, nem vagyunk monogámok. Bejönne ha hármasban ő is lenne a másik férfivel, de csakis aktívként.
2019. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a csók is megcsalás, nem értem hogy sokan hogy tudják szeretni ha az párjuk azonos neműv csókolózik. Na nem mintha homofób lennék, ha nem a párommal teszi ezt egy srác akkor nagyon bejön a látvány. Szóval bi fiúnak főleg nem hagynám, mert oké hogy a részeg hetero srácok smárolgatnak aztán jót nevetnek de neki a fiúk is bejönnek és nem csak egy csók erejéig. Tehát ennyi erővel lánnyal is tehetné, de nekem egyik sem tetszik/nem akarom hogy a pasim megtegye még úgy se ha előttem történik. Ha neki ez kell akkor onnantól szingli és smároljon akivel csak akar.
2019. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom mint nemrégiben kiderült biszex, engem azóta izgat ez, de kicsit félek is. Benne lennék viszont. Te beleakarnád Őt vonni vagy csak szabad utat szeretnél egy sráccal külön?
2021. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!