Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Beleszerettem a női tanáromba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a női tanáromba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy azthiszem teljesen beleestem a Tanáromba. Aki ráadásul nő. Egy fél éve valahogy megváltozott bennem ez a biszexuális dolog gondolata és azóta már volt párszor hogy megtetszett nő. De semmi komoly csak így tetszett. De érte sajnos mostmár kezdek komolyabban odalenni. És a fantáziám sem áll le. Ő a töritanárom egyébként amiből nem vagyok egy zseni.:/ De ő így is mindíg olyan segítőkész. Egyszerűen nem bírom és komolyan kezdek aggódni. Egyébként most van barátom és volt is màr egy de még szűz vagyok. Bárki bármi tanács?
2019. okt. 11. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tanács az van: hiába szeretsz bele a tanárodba (akár azonos akár ellenkező nemű) addig úgysem lesz köztetek semmi, amíg tanít, ill. az intézmény hallgatója vagy, csak futsz, epedezel olyan szekér után ami nem fog tudni felvenni.

Az, hogy van barátod nagyon helyes - ne csukd be a szemed az elérhető dolgok iránt.

2019. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Függő viszonyok esetében a szerelemhez hasonló vonzódások gyakorta előfordulnak, majd elmúlnak. Ez csak azt jelenti, hogy a pszichoszexuális fejlődésnek még a serdülőkorra jellemző éretlen szakaszában vagy.
2019. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!