Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátnömbe, de nem viszonozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan jo lenne össze jönni vele, de nem tünik kölcsönösnek...félek h megszakad a barátságunk ha elmondom neki. Mit kezdjek ezzel a heljzettel?

19L



2019. dec. 4. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs benne bi hajlam, akkor semmit nem tehetsz, vagy tényleg oda a barátság is.
2019. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Szoktatok együtt bulizni meg iszogatni? Legközelebb táncolj vele piásan ha olyan a hangulat. Ezt gyakran csinálják olyan lányok is akik nem nyitottak ilyesmire. A tánc végén pedig markold meg a seggét és adj egy finom csókot a nyakára! Aztán mintha mi sem történt volna, menj piálni tovább! Kb 99% hogy ő fel fogja hozni a témát, még ha csak napokkal később is. Fontos, hogy ne nyomulj rá, mert akkor hárítani fog, őt kell hajtsa a kíváncsiság!

😉😉😉😁

2019. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk bulizni és hasonló már történt is; piásak voltunk mindketten, én meg átöleltem meg puszilgattam. De úgy tűnik neki ez kiesett... Nem említette meg nem is hiszem, hogy emlékszik... :( De azért ezt megcsinálom legközelebb egy is hátha :/
2019. dec. 4. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő is gondolhatta úgy hogy csak barátilag csináltad!
2019. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!