Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mi a tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a tapasztalatok arról, hogy netről megismert ember kapja be a farkatokat egy autóban?

Figyelt kérdés

Kényelmes egyáltalán?

Na meg aki el is mer menni,azzal az első alkalomkor mertetek is csinálni valamit?

Nem volt csalódás?


Mert én tervezem,hogy éjszaka szoptatnek most egy srácot autóban,de nem tudom mire szamitsak.


Köszönöm a válaszokat. 20/f


2019. dec. 7. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas kaland
2019. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát bro' ha neked ez a vágyad és a partnerednek is akkor csináld. Az hogy akkor és ott mit akartok egymással csinálni eldöntitek amikor ott vagytok - felnőttek vagytok nem?

Az autóban egyébként baromira nem kényelmes, de attól még időnként ott csinálja az ember :)

2019. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy alkalomból több lett, és nem csak autóban. Tehát lehet nagyon jó is a dolog.
2019. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2019. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen autód van :)
2019. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 K.L.Kiss ***** válasza:
A kérdésedre nem lehet egyértelmű választ adni. Mert a válasz attól függ, hogy milyen az a partner, aki leszopatsz.Lehet nagyon jó is és kevésbé jó is.
2019. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Minden kamu nélkül, megcsináltam.

Rohadt jó volt. :) Tetszett nekem nagyon.

2019. dec. 31. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én autómba is beülhetnél 😀
2020. jan. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejött és élveztem:) És viszonoztam is:)
2020. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!