Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg lettem nem kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lettem nem kérdés. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van a barátnőm minden rendben szeretjük egymást, de van egy másik csaj akivel heti 2x rendszeren talizom és rendszerint szexelunk is. Ám közben több férfival is kapcsolatba kerültem és inkább ok jönnek be. Na most, hogy magyarázzam el az imádott baratnomnek és a szeretomnek a dolgot?

27/F

Köszi a válaszokat



2020. ápr. 22. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kamu
2020. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Bár az volna. Nagyon konzervatív családban nőttem fel sosem mertem volna ilyet megtenni.
2020. ápr. 22. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Tipikus konzervatív. Nulla tisztelet, porig alázod a barátnődet, és akkor a neveltetéseddel takarózol.
2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A neveltetés az tény. Sajnálom a barátnőm. Most is várt haza tok cukin .
2020. ápr. 22. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ez a picsogást a francba! Légy férfi és szakit velük aztán sirdki magad egy erős faszi vállán aki jólse..bekur.
2020. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Sok minden előfordulhat, ha az emberben kevés gátlás van. Ez esetenként lehet irigylésre méltó adottság, máskor meg az egyéni életet " szabadossá" tevő viselkedés, életvitel.
2020. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kepzelem mennyire szereted a baratnod, ha hetente osszejarsz egy masik csajjal
2020. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnődet, akit állítólag szeretsz sajnálom a legjobban. Megérdemelne egy rendes pasit, egy olyant, akinek van gerince, és nem csalja meg heti két alkalommal egy másik csajjal, plusz még fiúkkal is.
2020. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy az tuti,
2020. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább növessz gerincet,ha haladó szintre érél próbálkozz meg a lelkiismerettel is!
2020. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!