Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bundasakenyerem kérdése:

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem találkoztam legalább 1,5 hónapja (és eléggé hiányzik).Pár napja láttam egy fiút Tiktokon akinek nagyon hasonló arca van, mint barátnőmnek és megtetszett ez a fiú, eddig is gondoltam, hogy biszexuális vagyok, de most már biztos vagyok benne, ettől függetlenül még szeretnék a barátnőmmel maradni csak nem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy biszex vagyok. Lehetséges, hogy emiatt máshogy fog rám tekinteni és szakít velem? És nem tudom, hogy mondjam el neki.Ha valakinek van ötlete légyszi segítsen, mindenképp elszeretném valahogy mondani neki hiszen elég fontosnak tartom az őszinteséget.

2020. ápr. 30. 20:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Nos velem is volt már hasonló, csak nekem a legjobb barátnőm mondta el, hogy bi. Először kicsit megijedtem, mert mindig is közel álltunk, de szerintem, (tudom klisés) nem kellene emiatt merőben másképp néznie rád. Persze másképp fog egy kicsit, hiszen ez neki is új, de te tudod mennyire elfogadó az ilyen LMTQ+ emberekkel, így nem lehet azt mondani, hogy minden barátnő ÍGY reagál arra, ha a fiúja bevallja, hogy bi.


Szerintem és először visszakérdeznék, hogy akkor most akar e velem lenni ?(csak hogy felkészülj, hogy lehet ilyet visszakérdez) De ezen kívül szerintem mást nem mondanék, hiszen ha velem marad a barátom, akkor nem zavar, hogy az utcán esetleg a lányokon kívül a fiúkat is megnézi, mert valószínűleg csak ennyi lenne a különbség. (jó-jó erre meg írhatják sokan, hogy ne nézze a barátom a többi lányt, de a lényeget szerintem te is érted)


Remélem tudtam segíteni :D

2020. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másképp fog rád tekinteni, fel fog lobbanni a zöldszemű démon - akár lányra mondanád, hogy megtetszett, akár fiúra. Te is tudod, hogy megy ez... ha azt mondod úgy érzed tetszenek a fiúk IS akkor elkezdhet féltékenykedni. Nyugtasd meg, hogy bár lehet biszex vagy, de ettől még szereted és nem akarsz félrelépni. Ha tényleg közel álltok lelkiekben is egymáshoz akkor megérti.
2020. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!