Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy bi, azaz biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Inkább a lányokhoz vonzódom, de volt többször is hogy fiúra..., vagy hogy megtetszett egy fiú. "Barátfiúm" még soha nem volt, barátnőm volt, de sokszor tetszenek fiúk, vagy áll rájuk fel. Hogy mondjam el a szüleimnek, a barátaimnak és a rokonaimnak? Én egy nemezeti érzelmű, keresztény és szociális fiú vagyok, mindenkim ilyen. Félek hogy nem tudnám magam elfogadni és az ismerőseim sem. Nem vagyok nyápic, sok lány barátom szerint nagyon férfias és helyes vagyok. Lehetek keresztény és hazafi így? Hogy mondjam el a szüleimnek?

2020. ápr. 12. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha elmondod, meg fogod tapasztalni, mit éreznek a melegek felvonuláskor, mikor a nemzeti érzelmű keresztény ellentüntetők ordítják nekik a kordonon túlról, hogy mocskos bzik...
2020. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért? Attól miért ne lehetnék az?
2020. ápr. 12. 23:05
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Hogyne lehetnél, nagyon is - csak a jobboldaliak kilöknek maguk közül. Ki fognak taszítani. Ők nem bírják a másságot.
2020. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Addig míg mondjuk nem akarsz megnősülni és elvenni Pistit szerintem sehogy, a szexualitás a magánügyed(kivéve ha otthon laksz, mert akkor ugye..) A keresztények és a hazafiak se szeretik azokat akik azonos neműekhez vonzódnak.Szóval lehetsz, csak az általad felsoroltak nem fogadnak be téged és Pistit a közösségükbe ha felvállaljátok, hogy ti nem haverok hanem d..pajtik vagytok.

Amúgy addig míg azt se tudod milyen neművel élnél szívesen minek mondanád el( előbb-utóbb találsz valakit,fiút,lányt akiről érzed hogy minden eddigit felülmúl és ő a nagy bumm az életedbe, ráérsz akkor elmondani , ha az illető nem nő hanem férfi)

2020. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarod megmondani? Amugy tuti, hogy biszex vagy? Az a megérzésem, hogy totál homoszexuális.
2020. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
XD Totál homoszex?? Inkább a heteróhoz állok közel.
2020. ápr. 13. 00:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem utalj rá egy-egy mondattal bár szerintem ezt a szülők megérzik vagy sejtik hogy az ő gyereke kicsit más mint a többi de ezzel nincsen semmi baj.Ha meg nem veszik észre a jeleket akkor egy nyugodt pillanatban ültesd le őket vagy csak állj eléjük és mond a szemükbe.Ugyan úgy fognak szeretni hidd el!Sok szerencsét majd meséld el hogy reagáltak rá ha van kedved!(-:

2020. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
A Biblia egyértelműen elutasítja a homoszexualitást. Ezen nincs mit szépíteni, egyenesen fertelmes utálatosságnak nevezi, és tiltja. Ettől függetlenül te lehetsz meleg vagy bi, csak akkor felejtsd el, hogy te keresztény vagy, a kettő kizárja egymást. Ahogy természetesen egy kordon mögül mocskos bzizó sem éppen keresztény, maximum annak mondja magát. Ez a baj, hogy ma már mindenki kereszténynek mondja magát, de az életmódjuk köszönő viszonyban nincsen a Bibliával, mert arra sem veszik a fáradtságot, hogy legalább egyszer elolvassák. Nemzeti érzelmű miért ne lehetnél? Mindenesetre én a helyedben mélyebbre ásnék, hogy honnan eredhet a férfiak iránti vonzódásod, mert attól függetlenül, hogy én ezért a személyedet nem ítélem el, ezt egy betegségnek tartom, amit kezelni kell. A saját nemük iránt vonzódó embereknek az előéletében szinte mindnek volt valamilyen trauma vagy sérülés, ami ezt kiváltja.
2020. ápr. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én a helyedben nem mondanám el. Főleg amíg nincs senkid az azonos nemből.

Ha lesz és komoly (nem csak randizgatás) akkor igen,de fel kell készülnöd az elutasításukra is.

2020. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene elmondani? 1 nem törvényszerű, hogy legyen csajod, ha otthon nyúznak ezzel, kammuzd, hogy csajozól, de nem kell komoly. Aztán addig lehet alkalmi ,sex fiú partnered. Idővel majd rájössz, hogy hova tartozol.
2020. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!