Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem biszexuális vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem biszexuális vagyok. Ebbe a helyzetbe ez lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy lány az új osztályomból aki tetszik. Párkapcsolatot nem tudnék elképzelni vele, mert különbőzünk pár dologban. Legalábbis amennyit tudok róla, nem vagyunk barátnők csak sima osztálytársak. Nagyon szépnek és tehetségesnek tartom őt a rajzban. (Művészeti suliban vagyunk) Tudom róla, hogy szereti a lányokat is. Nekem van egy barátom, 1 éve vagyunk együtt. Nem akarom őt kidobni és megcsalni se. Nem tudom mennyit számít, hogy nagyon ritkán fekszünk le.

Szóval az lenne a legjobb, ha elfelejteném a lányt. Még 4 éven keresztül látni fogom, plusz ugyanaz a szakmánk is.



2020. júl. 9. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még mindig én ez nagyon nem hangzik jól remélem elmegy a találkozóra és letudjátok zárni vagy megbeszélni. Attól hogy nem biztos hogy a férjed lesz még nem szabad boldogtalannak lenni a kapcsolatban
2020. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Helyre lehet hozni?
2020. júl. 12. 18:15
 13/14 anonim ***** válasza:
(még mindig én) szerintem ha helyre akarjátok akkor igen és ha megvan a kölcsönös vonzalom szerelem szeretet ha erre vágytok mindketten sok sok kommunikációval megtudjátok oldani , mondd el neki a problémaid mindet azt is hogy zavar a találkák gyakorisága, a szexet, a vonzalmad és hogy fakadhat abból hogy köztetek így alakulnak a dolgok tényleg mindent de ha ezt elmondod azt is magyarázd még neki hogy mindezt azért adod a tudtára mert ezeket változtatni kellene mert így nem jó mert ha 'csak ennyit' mondasz (nem magyarázd meg) úgy hiheti hogy azonnal szakítani akarsz .Ne hagyd hogy elzárkózzon a mondanivalód elöl . Sok sikert😊
2020. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban írtam a féltékenységéről egy regényt, hogyha nem változtat szakítani fogok és ő úgy vette le mintha azonnal szakítani akarnék, de azóta változott. A találkozókat tudja, szexet is, végre fél év után van pénze és tud gumit venni, ezért is haragudtam rá, szintén tudja. Holnap fog óvszert venni...
2020. júl. 12. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!