Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ez? Miért gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért gondolják ezt? Ki van így vele?

Figyelt kérdés

Ha bárhol chetelek, es valaki ram ir elso kerdese!

Kit mit keresel!

Ha visszaírom h ismerkedem beszelgetek, egybol lep!

Miert hiszi mindenki h egybol meg akarom csinalni meg cumiztatni!

Hol lehetne normalis emberekkel beszelgetni mielott akarmi is lenne!

Bocsi az ekezetek miatt de telorol tolom!



2020. szept. 15. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt is lehet normális embert kifogni. Az meg azért van, mert sokan csak durr bele keresnek sexpartnert, és a leegyszerűsödött világban egyből a lényegre térnek, semmi lacafaca.

Ez persze rideg, lelketlen, és futószalag kapcsolat lesz legtöbbje.

Sokan nem értik meg, hogy a másiknak van lelke, és nem csak piff puff csináljuk, nem felszines kapcsolatot akar, hanem barátkozni, megismerni a másikat és tartósabb kapcsolatot kialakítani. Ami biztonságosabb, mélyebb is, mint úgymond kertelés nélkül 5perc múlva már a talit szervezni. (F)

2020. szept. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja engem is fáraszt ez
2020. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A normális emberek ugyanott vannak ahol a "szia mit keresel, benne lennél, hány éves vagy, milyen nemű vagy" stb. kérdéseket feltevő csak szexet akarók. Egyszerűen aki unszimpi azt tiltod/törlöd és kész. Nem vagy köteles mindenkivel leállni még beszélgetni sem csak akivel úgy gondolod megvan a közös hangnem.
2020. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vagy egyedül ezzel, de sajnos nagy része ilyen. Én már éppen ezért feladtam az egészet. Annyi idő, energia elment vele, ami a töredékét sem éri meg. Utána meg talán egy-két üzenet jobb esetben, majd szó nélkül lelép.

Köszönöm, privit nem kérek, nem kezdek bele itt sem semmibe!!!

2020. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bandi1398 ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok. Sőt sokszor ha nem akarok azonnal szopni vagy dugni akkor kamus vagyok. Én szeretnék elötte normálisan beszélgetni. Itt szoktam ezzel inkább próbálkozni.
2020. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltak régebben alkalmi, csak szex kapcsolataim, de leszoktam erről az élvezetről. Szeretném megismerni azt, egy kicsit jobban, akivel egy idő múlva lehet valami.
2020. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de hasonló leveleket kapok inkább nem részletezem. Úgy vagyok vele, hogy csak a szex érdekli a legtöbbet más téma ezek szerint nincs.
2020. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező!

"Bocsi az ekezetek miatt de telorol tolom!"

Nem tettem volna szóvá a helyesírást, ha az idézett mondatot nem látom.

Én is telóról tolom, és sokan, mások is. És akkor mi van?

2020. szept. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!