Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy jó webes felületű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó webes felületű oldalt ajánlani ahol lehet keresni fiú barátot extrákkal?

Figyelt kérdés

Próbáltam a Hotbull-t de ott Miskolc környékén alig van olyan aki nekem jó lenne


Ott a másik a Planetromeo az jó lenne meg minden de ott botok irkáltak 6 napig szóval onnan töröltem magam.


Vágyaid.hu itt meg szinte nincs fent senki 18-23 éves korosztályban és nekem megfelelő alkattal.


A mobilos appokat néztem de fizetős én meg nem adok ki annyit érte.



Szóval ha tudtok még valamilyen "eldugott" weboldalt kérlek ne tartsátok magatokban!


Tudom vannak igényeim de akkor az összes többinek is lehetne írni akinek vannak szóval ezt nézzétek el nekem mielőtt bántanátok és vita lenne belőle!


Tudom vírus van meg minden de attól lehetne még ismerkedni stb :)


Köszönöm a válaszokat!



#meleg #barát #biszexualitás #Webes szex oldal #keresek oldalt segítség
2020. okt. 12. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
randi.gay.hu
2020. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem írni hogy azt is próbáltam de ott inkább kapcsolatot akarnak
2020. okt. 12. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
goldengate.hu
2020. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt is kifelejtettem bocsi xd amúgy ott sajnos a környékemen ketten vannak korosztályban és ők régen voltak aktívak :(
2020. okt. 12. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "eldugott" oldal - hiszen ha el van dugva akkor nincs rajta senki, mert nem találják meg a felhasználók... igen kell előfizetés hogy rendesen tud használni a legtöbb oldalt (nem szerelemből üzemeltetik) viszont ama 1-2 ezer Ft egy hónapra nem egy nagy befektetés ha erről van szó nem igaz? Próbáld ki egy hónapra és meglátod.
2020. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több ötletem. Talán még egy: gyere Budapestre!
2020. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem pestre menni sajnos meg nem is akarok de majd csak talok majd valami oldalt.
2020. okt. 12. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:
**találok
2020. okt. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!