Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez jellemző a heterokra vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jellemző a heterokra vagy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és a fiúk tetszenek, de néha van 1-2 lány is akikkel úgy vagyok hogy ha meg akarnának csókolni nem utasítanám el, de kapcsolatot egyáltalán nem tudnék elképzelni lánnyal


Viszont mivel még nem volt olyan hogy lány próbálkozott nálam, így nem tudom tényleg engedném-e, mit éreznék


Ez a hetero lányoknál normális?

Ez csupán kíváncsiság vagy biszexuális hajlam?


L 18



2020. okt. 17. 15:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

18-as és a többi válaszod: nagyon rá vagy pörögve a külső tényezőkre... attól, hogy valaki egész életében a társadalmi nyomás vagy bármi hatására nem éli ki a bi vágyait, még nem lesz heteró...

és ez a másik amit nagyon bírok: "kipróbálja majd eldönti, hogy tetszik-e neki"... ja, s ha egy csaj először szop phaszt, és nem tetszik neki, akkor azt jelenti, hogy sose akarja újrapróbálni?

Meg egyébként kepzeld el, valaki eljut odáig, hogy csókolózzon egy azonos neművel azért mert vonzódik hozzá, és utána azt mondja, hogy fúj, ez nem kell? Elég abszurdnak hangzik...

2020. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azt írta, hogy nem utasítaná el, ha egy lány megcsókolná. Így gondolom nincs megijedve sem tőle vagy bármi egyéb."4


Ezért mondom az eleje óta, hogy a biszexualitás nem a konkrét elutasítástól kezdődik, hanem a fantáziától. Ő fantáziá róla, innentől kezdve már mindegy, hogy valaha összejön e neki vagy sem.


(én pl hetero vagyok, sosem fantáziálok arról, hogy elutasítanék e vagy sem egy azonosnemű embert, mert egyszerűen ez nálam nem kérdés)


Az ijedtség meg egy másik kérdés. Rengeteg mindenről fantáziáltam már életemben, amit aztán ott akkor nem mertem kipróbálni (nem feltétlen szexuális dologra gondolok, a bungie jumping is ilyen volt :))

2020. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés az, hogy élveznéd e ha megcsókolna egy lány. Akarnál e többet. Tetszene e. Ha ezekre igen a válasz, biszex vagy.

Főleg a kamasz lányoknál gyaroki a poénból elcsattant leszbikus csók, akár részegen egy bulin.

Bármilyen hihetetlenül hangzik, akad meleg férfi aki csókolózott már nővel, vagy leszbikus aki pasival. Egy érzelemmentes csók miatt még nem fog vonzódni egy meleg férfi a nőkhöz.

Ha téged lekapna egy csaj, de nem váltott ki belőled semmit, hetero vagy.

2020. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!