Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy bi vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron jöhettem rá mikor ismertebb nők is lezdtek megtettszeni de van egy barátnőm akinek a társaságában teljesen máshogy érzem magam. A két közeli barátnőmnek már elmondtam de a szüleimnek nemtudom hogy hogyan mert mikor felmerült ez a téma teljesen megvoltak arról győződve hogy csak a férfiakhoz vonzódom (nem homofóbok csak megvannak győződve erről) mit tudtok ajánlani (helyesírási/gépelési hibák miatt elnézést)

2020. okt. 28. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10#:

Valahogy úgy!

A szülőnek nincs köze semmilyen szexualitáshoz, párválasztáshoz!

Ez az egyén dolga, a kérdés úgy szólt: "Hogyan mondjam el..."

Nem elmondani kell.

Ez volt a lényege.

2020. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, biszex vagyok"
2020. okt. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell senki (szülők) orra alá dörgölni a szexualitásodat. Majd ha tényleg releváns lesz a téma (vagyis összejöttél egy azonos neművel), akkor bemutathatod. De minek kelteni a fölösleges feszültséget, ha mondjuk csak szexuális kapcsolatod lesz lánnyal?? Mert ahhoz tényleg nincs sok közük.
2020. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!