Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék szedni, hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
Mindenképp el szeretném neki mondani, de mindig ahogy szóba kerül a szex téma, bárhogyan, azonnal elkezdi utálni a barátomat, és minden kihasznalós kis p*csnek elmondja... pedig tényleg szeret (és alapvetően anyukám is ezt gondolja, csak valamiért ezt a szext témát kerüli). 18 leszek nem sokára, és barátommal több, mint fél éve együtt vagyunk, úgy gondolom itt az ideje, hogy váltsunk óvszerről fog.gátlóra. Hogyan kezdeményezzek egy ilyen beszélgetést anyukámmal? (Tudja, hogy már lefeküdtünk, de nem hinném, hogy tudja, hogy ez nem egyszeri alkalom volt...)

2013. aug. 5. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megmondod neki, hogy lassan 18 éves vagy, szükséged van a szexre, és nem kerülheti folyton ezt a témát, és hogy óvszerről a fogamzásgátlóra akarsz váltani. (személyszerint az óvszert jobban preferálom, mert nagyobb a biztonság, de kinek mi) Ha elkezd kiabálni, akkor mondd meg, hogy úgyis csinálod a barátoddal, nem akadályozhatja meg, de legalább segíthetne (gondolom azért akarod elmondani, mert anyagi helyzetedben nem engedheted meg, és szükséged van a "támogatására") abban, hogy biztonságos legyen. Én rád bízom, de inkább vegyetek extra vékony óvszert, és azzal csináljátok, ne kockáztassatok:) sok szerencsét az anyukádhoz:) (én ezt már átéltem a lányommal 14 évesen jött ezzel, mondtam 16 éves korától szedheti, de inkább az óvszer, és sikerült meggyőznöm (most 15 és fél éves)) 40/F
2013. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem anyagi dolgok miatt. Úgy gondolom, hogy én szexelek, szóval ezt zsebpénzből kell felesbe megoldanom a barátommal (kotonért sem őt küldöm el). Inkább a kivizsgálás miatt, hogy jó orvoshoz menjek, mivel vannak esetlegesen fennálló betegségek, amiket nem árt , ha kizárunk. Az óvszer is jó, de amennyit szexelünk, ahhoz túl drága (és csak a Durexben bízom). Mellesleg, sokszor csíp és utálok úgy szexelni, mert elveszi a hangulatát.
2013. aug. 5. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendes lány vagy:) Anno mindig nekem kellett vennem az óvszert, de a fogamzásgátló a lány dolga volt (szóval ilyen szempontból barátod is rendes). Amúgy akkor csak mondd meg, hogy te szeretnéd, ha meglenne köztetek a bizalom, és nem akarod előle titkolni a dolgokat, de ha így viselkedik akkor kénytelen leszel, és szeretnéd ha melletted állna és segítene neked, nem pedig ellened lenne. Remélem meg fogja érteni:) amúgy engem mindigis inkább az óvszeres szex vonzott, de ki mit szeret. Mindenesetre az óvszer biztonságosabb, de persze ott van hogy nagyon drága (és jól teszed, nem érdemes olcsó óvszert venni...).
2013. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem anyukád sem hülye, értelemszerűen tudja ő azt magától hogy ha már 1szer lefeküdtetek, akkor valószínűleg ezzel nem tudtátok le 1 évre a dolgot...:D ha egyszer volt szex, abból már logikusan következik hogy rendszeresen lesz is, nem fogja meglepni. Anyud félt, ha nincs oka utálni a barátod, akkor valószínűleg minden pasiban ellenséget lát ilyen szempontból :) én tablettaellenes vagyok személy szerint, de ha te azt szeretnél, akkor hozd fel az érveket hogy miért tartod jobbnak. Viszont NAGYON ügyelj a rendszeres szedésre.. egyik ismerősömnek épp most volt abortusza tabi mellett:S:S
2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kellemetlen... Az én anyukám amikor elmondtam neki, hogy barátom van, egyből ő akart engem nődokihoz vinni, hogy felírassunk fog.gátlót, de én beszéltem le róla, mondtam, hogy jó nekünk az óvszer is (bár én a vizsgálattól féltem, nem pedig a hormonoktól). Nem tudom, erre a homokba dugom a fejem megoldással kinek tesz jót, mert neked biztosan nem, de szerintem saját magának sem. Korrekt dolog, hogy be akarod avatni anyukádat, de ha ő ennyire elzárkózik ez elől, nem tudsz mit tenni. Azt mondtad, úgyis te meg a barátod fizetnétek a gyógyszert, tehát gond egy szál se. A nőgyógyászhoz nem kell anyukád engedélye.
2013. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!