Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Főleg, de nem csak biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg, de nem csak biszexuálisoktól kérdezem, azonos neműekkel könnyebb a komoly párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki mondja ugyebár, hogy a férfiak és a nők mennyire különböznek, ez pedig sok konfliktust okoz. Ez gondolom, azonos neműeknél nem akkor probléma. Vagy mégis? Attól most vonatkoztassunk el, hogy ott más problémák is vannak (pl. gyerekvállalás nehézségei, a környezet reakciója, stb.)

2020. nov. 28. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Találni nehezebb azonos neműt. A kapcsolat viszont sokkal könnyebb meg jobb is, de csak a saját nevemben beszélek nem általánosságban a biszexekről. Valaki az ellenkezőjét mondja, meg sokan bele se fognak kapcsolatba azonos neművel, inkább csak ilyen szexuális vonzódást éreznek a saját nem iránt, érzelmit nem.

Gyereket nem akarok, a környezetem meg elfogad aki számít, szóval ez nem probléma.

22/biszex lány

2020. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Voltam kapcsolatban férfival, most pedig nővel, akivel együtt is élünk.

Szerintem egyáltalán nem könnyebb, viszont sokkal kielégítőbb érzelmileg és szexuálisan is. Egy férfi is tud bennem vágyatkelteni, szerelmes is tudok lenni belé és ugyan így vagyok a nőkkel is, de valahogy mégis sokkal jobb.

Viszont két nő között szerintem sokkal több a féltékenykedés, főleg ha a másik fél leszbikus. Ott van benne, hogy mivel biszex vagyok (hisz én csak erről tudok nyilatkozni), ezért mivel a normák a férfi-nő kapcsolatatot preferálják, ezért majd elhagyom egy férfiért. Vagy épp emiatt nem is kezd egy leszbikus egy biszex nővel, mert volt férfival vagy mert "veszélyes".

Szóval szerintem nagyon nehéz nőként nőt találni, akivel fel lehet építeni egy kapcsolatot.

2020. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!