Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Fiatal srácként biszexuális párhoz(férfi, nő) csatlakozni, mindenki örömére?

2020. dec. 30. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát biszex lányokra nagyobb a kereslet és itg kisebb is a kínálat.

Biszex srácokra viszont kisebb kereslet, és nagyobb kínálat.

2020. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kovpet ***** válasza:
83%
Hozzám csatlakozhatsz. Már csak nőt kell találni és meg is van a hármas :)
2020. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anno mi is kerestünk, de nm jött össze és már rég szakítottam.

N

2021. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
voltam párral de annyira nem volt jó
2021. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakoznék egy párhoz :)

28f

2021. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sandrisbp ***** válasza:
100%
Nem annyira könnyű lányt vagy fiú-lány párt találni ehhez, illetve az is gond lehet, hogy sok olyan pár van, ahol a srác élvezi a hármast és azt, hogy átadhatja a nőjét egy másik srácnak, vagy hogy valaki mástól láthatja élvezni a nőjét, de ezek jelentős része nem akarja, hogy a másik srác az ő farkával is foglalkozzon, és pláne nem akar ő a másik srác farkával foglalkozni.... vagy ha ezekből lenne is olyan, ami igazából nem is lenne ellenére, fél attól, hogy mit szólna ehhez a lány... ha van lány, és nem is néz ki rosszul, másik srácot, aki beszállna bi alapon, mindig könnyű találni, a szexuálisan túlfűtött hetero srácok jó része is benne van.
2021. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk lehet..
2021. márc. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Hát az a baj hogy rossz a felfogásod ha itt keresel, gondolom egészséges pasi vagy, és én a helyedben nem itt keresnék
2021. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bi srác vagyok és mégis elég gyakran tálalok párokat akikkel együtt vagyok mindkét fél örömére
2021. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 akkor szerencsés vagy. Kár, hogy mikor a volt párommal kerestünk, te nem kerültél képbe.


#3 voltam

2021. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!