Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire nehéz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Fiatal srácként biszexuális párhoz(férfi, nő) csatlakozni, mindenki örömére?

2020. dec. 30. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nehéz korrekt párt is találni, illetve sajna nálam egyetlen egyszer se volt h mindkét féllel volt kémia :(

gyakori még h csak a pasi erölteti v pont forditva elsö alkalom után féltékenykedni kezd és itt offolódik a sztori,

sztem ehhez az kell h a pár eleve nyitott hozzáállással induljon és ne mondjuk 3 év után akarja "megfuszerezni a szexuális életét"

2021. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is keresnék párt , lehetőleg 50 felettieket .

Volt már benne részem , nagyon jó volt .

2021. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam hármasban, a csaj a felénél azt mondta hogy én maradjak, s a másik srác menjen ki.

Így nem volt nagy élményem a dologról. De az furcsa volt hogy láttam közelről másnak a farkát. Ill hogy az én merem farkamat más férfi látta.

Nem tudom hogy jó volt az élmény vagy rossz, olyan furcsán közömbös.

2021. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
13. nagy tirpák volt a muff. ilyen beszólás utá n én raktam volna ki a fenébe, a fiut meg megvigasztaltam volna,b@szással
2021. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!