Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha már egyszer összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha már egyszer összejönnétek egy biszex sráccal, akkor tényleg mutasson is nektek valamit a fiúszexből vagy legyen abszolút hűséges?

Figyelt kérdés
Olyan lányoktól kérdezem, akik járnának biszex sráccal, tehát nem az undorodó leszólásokat szeretném bezsebelni.

2021. jan. 16. 10:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%

“ Egy nő h9gy tudná kielégíteni azt az igényt ha arra vàgyik hogy egy pasi megdugja?”


És akkor hazudozás és megcsalás a megoldás? Hogy tönkreteszel lelkileg egy másik embert? Ezzel van a baj, nem a biszexség tényével.

2021. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
49%

ez nem "leszolas"-(persze te majd annak allitod be...)-de!!!! mibol gondolod hogy mi epeszu lanyok nagyitoval es elemlampaval keresnenk hogy melyik pasi bisex vagy nem!?

nem keressuk es nem kell olyan! amig van valasztek addig ez a tema ugy marhasag ahogy van!! nekunk lanyoknak olyan pasas kell aki 100% Velunk, Ertunk van es nem felig-medddig ferfiakkal is!!

erted?

39L

2021. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
33%

Hát, na is haragudj, de a 39 éves már nem lány. Továbbá, senkire sincs ráírva, hogy milyen beállítottságú, lehet hulla szerelmes leszel bele, mire megtudod, hogy biszex.

A teóriád levezetése arra utal, hogy hiába vagy 39 éves "lány", sajnos fejben nem vagy túl erős, mondjuk te lehet ott még annak érzed magad, akkor viszont egyet kell érteném a "lány" szóval.

2021. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy a biszex férfi vágyainak egy nő, csak a nőkre irányuló vágyakat tudja kielégíteni.

A férfiak felé érzett vágyait nem, és ezért nem a nő a hibás.

Akármilyen jó is egy nő az ágyba, farka soha nem lesz. Szopatni soha nem fog tudni, és ezért őt nem is lehet felelőségre vonni, nem tehet róla.

Viszont ezért van az, hogy a párja a férfiakkal is nyitott.


Egy olyan nőnek aki bi pasihoz megy feleségül, annak sajnos ezt tudomásul kell venni.

Néha néha lesznek görbe esték a ffi részéről. 🫂😵

2021. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
41%

14-es

szerintem az a lany, no aki bisex pasashoz megy felesegul egy hulye perverz liba!

nekem csak es kizarolag olyan jon be aki akik 100%-osan Nekem Ertem, Velem van! NEM ERDEKEL meg picit sem egy ferdehajlamu aki mellettem meg eljarna cumizni is pasasoknak vagy -(uram bocsass!!!)-megdugatna magat!!

---------------------------------------------------------------------------13-as!

hat tudod omlengesed-(szinte bizonyos hogy te bisex vagy,a dumad utan...)-picit se erdekel! de ha gondolod majd szegyenlosen pityergek picit!

igen "LANY" vagyok mert sosem mentem ferjhez, es nincs is szandekomban egyenlore!! es hogy ez jo-e nekem hadd dontsem mar el en magam!! te ne ugass bele!!

39L

2021. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%

13-as (szerinted bisex) vagyok.


Van 1 csomó rosszhírem.... Bocs

Nem vagyok bisex (tudom, most csalódtál, de hát az élet ilyen). Feleségem és gyerekem is van.


Még mindig nem lány vagy, maximum vén lány.


Nem te nem mentél férjhez, hanem nincs olyan önsanyargató, magát ostorozó férfi, aki megkérte volna a kezed. Ez megint nagy különbség...


Ugatni, meg maximum te szoktál, ahogy nézem a hozzászólásaidat.


37f

2021. jan. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
29%

39 evesen venlany?

rettenetesen bunko vagy tudod?

remelem a nejed visszakapja

2021. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%
Ja, én vagyok a bunkó..... Értem. Akkor te hogyan is hívnád?
2021. jan. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 babingo válasza:
23%
Bár nem én vagyok a kérdezett, de Nőnek...és valóban sértő a vénlány kifejezés.
2021. jan. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem ám sírva fakadtok? Nem kellett volna idejönnie arcban, másikot kritizálni és akkor én sem írom le a fájó igazságot. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
2021. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!