Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális ha a depresszió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a depresszió meleg gondolatokat idéz elő egy heteróból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 17:25
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Ember de ha egyszer nem akarom ezeket a gondolatokat más választásom nincs, azt meg ne mondjátok hogy fogadjam el így meg úgy mert ezt lehetetlen inkább halnék meg mint hogy biszex vagy homár legyek
2021. febr. 14. 22:04
 22/39 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az ami zavar abban hogy bi/meleg vagy?
2021. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Az hogy léteznek :)
2021. febr. 14. 22:26
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tom, köpd le a tükröt reggelente, és utáld magad...ha neked ez kell 🤷‍♂️
2021. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Inkább
2021. febr. 15. 00:47
 26/39 shadow86 válasza:
100%
Ha ezek a gondolataid,akkor ezek belőled jönnek,a részeid. De ha ennyire nem tudod elviselni a saját gondolataid, javaslom próbálkozz meg bizonyos "agykontroll" technikákkal. Van olyan módszer,ami a gondolataid befolyására alkalmas ilyen szinten,de nem tudom,mennyire megoldás, ha csak elnyomod őket. Nehogy esetleg csak elodázd a gondot.
2021. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj neked, hogy vannak biszexek, melegek? Egyik se fog veled foglalkozni, ha te nem akarod.

Az utálat helyett inkább keress fel egy pszichiátert, hogy kezelje a depressziódat, és a kósza meleg, biszex gondolataidat. Ha valamiért ez a megoldás se nyeri el a tetszésedet, akkor valóban nincs más megoldás, mint amit a #24 írt. Reggel nézz tükörbe, köpd szemközt, és utáld magad!

2021. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Bírom amikor a homok támadnak csoportosan amiatt mert nekem bajom van velük :DD
2021. febr. 15. 11:58
 29/39 anonim ***** válasza:
90%

Pff, barátom a homárok itt nem téged támadnak, hanem igyekszenek valami józan paraszti eszet kicsikarni belőled, a saját érdekedben.


Az, hogy a saját identitásoddal nem tudsz megbékélni, első sorban a te problémád.

Én köszönöm kérdésed jóban vagyok az enyémmel, de átérzem milyen az identitás válság és az önutálat, mert futottam már ezt a kört.


Ebből tudom, hogy a saját magad elfogadására csak te vagy képes, ha ehelyett utálni akarod magad, az a szíved joga.

2021. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
eleve a depresszió sem normális, hanem egy betegség.
2021. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!