Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális ha a depresszió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a depresszió meleg gondolatokat idéz elő egy heteróból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 17:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, nem akarod ezeket a gondolatokat, puszta bevillanások, amiket nem tudsz kontrollálni, és nyugtatót kell szedned miattuk, szóval elég durván megviselnek. Had adjak egy alternatívát.

Lehet tényleg nem vagy biszex, hanem kényszergondolataid vannak. Az OCD-nek van olyan fajtája, hogy homoszexuális OCD, nem viccelek. :D


Hogy megértsd, gyakori az OCD-sek között, hogy betegesen félnek attól, hogy p*dofilok. Tudják, hogy nem azok, semmi jel nem utalt rá korábban, de mégis folyamatosan, paranoid módon kételkednek. Akaratlanul p*dofil mentális képek jelennek meg nekik, nem azért mert erre gerjednek, hanem mert félnek. Minél jobban harcolsz egy kényszergondolat ellen, minél jobban zavarnak, annál gyakrabban jönnek elő.


A meleg bevillanásaidből semmi élvezet nem származik, hanem rögtön elfog a félelem? Küzdessz ellenük, de annál gyakoribbak és teljesen elveszíted az irányítást felettük? Akkor jönnek elő, amikor nem akarod? Betegesen tesztelgeted magad, de a kétely sosem múlik el?

2021. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Pontosan így van ahogy az utolsó mondja
2021. márc. 23. 18:20
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudod egyébként, hogy hogyan, mivel kezdődött?
2021. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Asszem úgy hogy ugye osztálytársamról aki eddig teljesen heteró volt elmondta hogy biszex és elkezdtem tőle félni
2021. márc. 24. 16:41
 35/39 sandrisbp ***** válasza:
Hát, félni nem kell tőle, nem hiszem, hogy le fog rohanni, hacsak nem küldesz neki olyan jeleket, amiket könnyű félreérteni.... ő szerintem jobban fél egy ilyen visszautasítástól, mint te attól, hogy rád mászik...
2021. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Kaname90 ***** válasza:
52%
Már nem azért de egyszer azt írod hogy baj ,hogy a melegek téged támadnak de csak segíteni akarnak utána elkezded ,hogy te nem akarsz se meleg lenni se biszex, inkább azt mondom akkor szard le és ne kérj segítséget, egy ilyen szánalmas embernek mint te szerintem a segítség is felesleges, alapból egy nyomorultnak tűnsz másrészt meg ne itt siránkozz már mert van valami agyi gondod hanem menj pszichológushoz hátha segít, de egy ilyen hulladéknak kétlem :D
2021. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Értem, köszönjük az értelmi szinted bemutatását, hulladék :)
2021. ápr. 14. 01:47
 38/39 Kaname90 ***** válasza:
100%
Szerintem kettőnk közül inkább te vagy a hulladék egy olyan ember aki elítél másokat mert mások és ha esetleg ő is az lenne inkább leugrana a 2.-ról :D undorító vagy és szánalmas de szívesen a választ :)
2021. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kerdezo azota volt fius elmenyed?
jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!