Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Intézetben, lakásotthonban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intézetben, lakásotthonban előfordul szex a fiúk között? Van itt olyan, akinek van tapasztala?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 15:39
1 2 3 4
 1/32 Felfujhatogyerek ***** válasza:
79%
Kollégiumban voltam egyszer folyosó felelős a fiuk részén. Eletemben nem lattam még annyi féle farkat. Volt ott minden méret és forma. A folyosó végén voltak a wc-k és zuhanyzók es az ajtó előtt volt lerakva a felügyelő asztal. Odafele is totál meztelenül jártak a srácok de kifele a zuhanyzóból is már álló farokkal jöttek ki meg ugye a félreérthetetlen hangok szűrődtek ki.
2021. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
1: Huhh, nagyon beteg vagyok, ha erre most beindultam ?
2021. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%
Bárcsak kollégista lettem volna..... 2 voltam.
2021. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
#2 Szerintem pont ez a magyarázat igazából. Amikor ilyeneket lát, vagy ilyen "félreérthetetlen hangokat" hall az ember, akkor önkéntelenül is feláll neki. Szóval kicsit ez ilyen öngerjesztő folyamat, a fiúk sokszor egymást indítják be. :)
2021. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Szívesen vettem volna részt recskapartin, egymásét vertük volna stb...
2021. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Meg 17 evesen voltam 2 honapig atmeneti otthonban, ott volt hogy együtt vertük fiuk estenkent egy szobaba. meg igy jatekbol verekedtünk az agyon egyik fiatalabb sraccal akivel joban voltam mikor nem volt bennt senki a szobaban es felallt közbe a farkam es azzal szivattam hogy hozza nyomkodtam mert jol esett. meg volt hogy meg fogtam neki pizsaman kereztül. Meg volt egy gyerek aki mindig kerdezgetett minket hogy kiverjük? :D szerencsere nem sok idöt voltam ott de ha több idöt lettem volna lehet let volna akar szex is.
2021. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%
6: Bakker, nekem miért nem voltak ilyen élményeim ?? Szívesen homóztam volna, jó buli lehet.
2021. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
7. hat nekem is csak ugy spontan jöttek, de szerintem ezert maradt meg maig :) jo elmenyek voltak.
2021. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
8: És amúgy te meleg vagy ? Már ha szabad megkérdeznem.
2021. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok meleg igazabol sosem voltam meg fiuval :) miert te?
2021. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!