Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Intézetben, lakásotthonban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intézetben, lakásotthonban előfordul szex a fiúk között? Van itt olyan, akinek van tapasztala?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 15:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyen volt az oltozbe
2022. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nekem pl. a 8. évvégi osztálykirándulásunk jut eszembe, amikor 3 napos esemény estéje, éjszakája adott alkalmat a kandurbulira... Nem nagy dolgok, mint a közös élvezős verseny, másik éjjal már volt más is... pl az egyik osztálytársam odafeküdt mellém, mondván, hogy fél egyedül... de ahogy motoszkált mellettem, éreztem, hogy áll a farka... Nem mertem megfogni, de csak hozzám nyomta, s akkor oda súgtam neki, hogy "Ez meg mi?!" Azt súgta, hogy olyan régen vágyik már arra, hogy megfogjon egy álló fütyit, ugye megengedem neki... Hát ettől nekem is felállt, aztán szépen, csendben... bele a gatyába egymásnak... Aztán egyszer feljött hozzám és akkor több is volt... orál. Na ez volt egy emlékezetes kaland, de szerencsére volt más is... így lettem BI! :)
2022. márc. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!