Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Intézetben, lakásotthonban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intézetben, lakásotthonban előfordul szex a fiúk között? Van itt olyan, akinek van tapasztala?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 15:39
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
18%
Neeeeeeeem, felénk nincsennek BXZIK.....LOL
2021. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
21: Te mit keresel ebben a kategóriában, cukorfalat ?
2021. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy storym fiatalabb koromból.

Röplabda kupán voltunk,3 napos volt a rendezvény.

Azt kell erről tudni,hogy 8 csapat volt és mindenki ismert mindenkit szinte,rengeteg verseny volt évközben,a csapatok pedig évekig egyben voltak.

Ottalvós rendezvény volt.

Egy koliban voltunk elhelyezve,és ahogy az igazi kolikban,így itt is úgy működött,hogy a meleg víz kihalásos alapon járt,avagy aki sietett annak jutott,aki nem az rácseszett. :D

Első este sokáig voltunk bent páran a városban és mire visszaértünk a koliba a meleg víznek már lőttek.

Éppen ezért gondoltuk,hogy ha már a víz nem meleg, akkor zuhanyozzunk együtt. Dalolásztunk,hülyültünk,elvoltunk.

3 csapatból voltunk 5-en. Nyitott zuhanyzók voltak,avagy "szabad volt az átjárás".

1 srác hamarabb végzett,így 4-en maradtunk.

Ekkor történt az,hogy az egyik srác coming out-olt,és kiderült,hogy meleg.

És ekkor váratlan fordulat jött: lekapott.

Ezután pedig végig ment a társaságon.

Második este megismételtük ezt,irtózatosan jó élmény volt!

Azóta is beleborzong a hátam,hogy milyen jól szopott. :3

/22/

2021. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%
23: Huuh, az nagyon jó lehetett. Nekem miért nincsenek ilyen élményeim ???
2021. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%
Akik ilyen gondolatokra izgulnak, remélem arra a részre is izgulnak, hogy milyen családi háttér és élet kell ahhoz sajnos, hogy valaki gyerekotthonba/intézetbe/átmeneti otthonba kerüljön. Vagy azt a részt már nem kívánnák saját maguknak? Jó hogy nem arra izgultok, hogy a börtönben is biztos mekkora szexpartik vannak.
2021. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25: Természetesen közös beleegyezéses formában gondoltam...
2021. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%
25. Nem arra gondoltam, hogy gyerekotthonban/intézetben/átmeneti otthonban is erőszak lenne, mint a börtönökben. Csak hogy ilyen helyre kerülj és ott ilyen "izgató" meleg élményeid legyenek, ahhoz az kell hogy elárvulj, vagy olyan rossz családi háttered legyen, hogy pl a szüleid leszarnak téged és nem is törődnek veled, nem akarnak nevelni ezért beadnak egy ilyen helyre. Vagy olyan szegények vagytok szó szerint, hogy beadnak ilyen helyre, hogy ne halj éhen, vagy ilyesmik. Ezért mondom, hogy ezeket is vegye valaki számításba, mikor ilyenekről fantáziál, hogy vajon lenne-e árva vagy szülei által teljesen elhanyagolt gyerek egy pár jó, izgató tizenéveskori meleg élmény miatt.
2021. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
25 igen, en is voltam ket honapig, nem annyira szep elmeny. Ezert a par kalandert amiket ateltem nem mennek vissza soha.
2021. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nekem táborban volt közös kiverés.
2021. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A TV-ben láttunk pár storyt erről. Tuti van. Max nem beszélnek róla. 1 srácot ismertem aki intézetis volt. Ő 12 éves korától hetente le kellett szopjon egy másik srácot, aki cserébe bevédte ha bántani akarták. Hogyha nem ő meséli azt mondom kamu....
2022. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!