Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Intézetben, lakásotthonban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intézetben, lakásotthonban előfordul szex a fiúk között? Van itt olyan, akinek van tapasztala?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 15:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én meleg vagyok, legalábbis azt érzem. Amúgy bocsi, csak így a 6-os kommented alapján azt gondoltam, hogy valamilyen hajlamok benned is vannak. Nem rosszból mondom.
2021. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
6-os: Írtad, hogy tudat alatt izgatott a dolog, meg lehet szex is lett volna belőle, akkor azért te is élvezted a szituációt, nem ? 🙂
2021. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
azt jol gondoltad, valamilyen szinten erdekel a dolog , de melegnek nem tartom magam, mert csak lannyal tudnek kapcsolatot elkepzelni :) rendben tudom, hogy nem :)
2021. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
12, eleg fiatal voltam akkor inkabb csak jateknak tünt a dolog, viszont igy vissza gondolva akar lehetett volna belöle több is mert izgalmas szitu volt. :)
2021. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elég erősen fantáziálok ilyen homo dolgokon. De sajnos még szexig sem jutottam el, pedig szeretném kipróbálni, egymásnak kiverni egy fiúval, de úgy a többi annyira nem izgat, tehát az orál, meg anál annyira nem vonz.
2021. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
en is sokszor gondolok vissza erre, de talan azert is csinaltunk ilyeneket egymassal mert mindd fiuk voltunk, lany nem volt köztünk :D
2021. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

16: Amúgy az ilyen mennyire történik spontán ? Ezen sokat gondolkodtam nagyon. Meg kell tervezni előre hosszasan, vagy spontán módon történik, egyik pillanatról a másikra ?


Én szerintem meleg vagyok, de józanul lehet nem lennék képes közeledni, hanem alkohol kellene, hogy tudjam oldani a gátlásaimat.

2021. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

17, hat szerintem jozanul en se mernek kezdemenyezni es 17 evesen se tudtam volna elmondani annak a baratomnak hogy izgat amit csinalunk.

szerintem spontan nagyon ritkan fordul elö ilyesmi. Leginkabb tenyleg akkor ha sokat vannak összezarva fiuk pl intezetben vagy taborban, ilyenkor elöfordulhatnak ilyen dolgok. de szerintem nincs ezzel baj :)

2021. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
18: Hát igen, kell a megfelelő közeg. Most nem fog egy random srác bejönni a szobámba és kiverni a farkamat.
2021. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Az sem árt ha van valami furcsa tulajdonságod. Nekem ott van az inflation fetish ami néha erdekes sztorikat eredményez.
2021. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!