Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Coming out hogyan? Biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out hogyan? Biszexuális dilemma.

Figyelt kérdés
Na szóval 20 éves srác vagyok és biszexuális, szeretném ezt elmondani a családomnak viszont félek hogy mit fognak rá reagálni. Mivel bi vagyok akit a srácok jobban vonzanak mint a lányok. Ha elmondom hogy mint a 2 nem bejön nekem akkor attól félek hogy elvárják tőlem hogy lánnyal jöjjek össze, de mi ha bele szeretek egy srácba? Az is egy obcio lenne hogy azt mondom hogy meleg vagyok, viszont akkor pedig fenn áll annak a lehetősége hogy egy lányba szertek bele és ha összejönnék vele akkor azt mondanának hogy ezt csak kitaláltam vagy hogy a szexualitás választható. Nem tudok választani arról ki tetszik és ki nem. Viszont ezt nehéz elmagyarázni egy olyan családnak aki homofób és keveset tud a lmbtq-rol. Szóval kíváncsi lennék ti mit mondtatok a családnak, esetleg nálatok is előfordult e hogy elvárták hogy a ellentétes nemmel jöjjetek össze.

2021. jún. 12. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Problémás egy srác vagy.Ha akarod meg fogadod akarod nem. Soha senkinek

ne mond el,hogy más a szexuális identitásod. A szüleid nem fogják jó szemmel nézni.Lehet,biztos,hogy nem könnyen emésztik meg.A munka helyeden pláne nem

Céltábla leszel és ha lelépsz onnan,kísérni fog a hír.Az egész életed

lehúzhatod a klotyon.Ez az ország és az emberek itt,nem megértőek.

Sőt,a kormány elérte,hogy gyűlöletet keltsen mindenki ellen aki MÁS.

Tartsd magadba.Hidd el lehet így is boldog életed,vag inkább,csak így lehet.40 éve vagyok biszex és senki soha még csak ne is sejtette .

Sok,nagyos sok meleg,biszex barátom,partnerem van akik szintén anonimok.

Aki felfedte magát,ki rúgták kiközösítették,már-már az öngyilkosságot

fontolgatta.Remélem figyelmesen olvastad és megfogadod amit írtam.Ha még

valami érdekel,nyugodtan írj rám

2021. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már #1, lehet, hogy a te környezetedben ezt láttad, de még Magyarországon sem ennyire durva a helyzet.

Egyébként meg azt gondolom, hogy ha ennyire problémásnak érzed még vagy nem vagy benne annyira biztos, ne mondj egyelőre semmit. Ha meg úgy gondolod, hogy te el akarod mondani, akkor mond el az őszinte igazságot, amivel kezdted itt is, hogy a fiúk jobban vonzanak de egy lánnyal is el tudnád képzelni, egyelőre ennyit tudsz mondani. 20/ F

2021. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1-es meg tudom érteni hogy jót szeretnél nekem, mert a tapasztaltaid alapján ezt látod jónak. Viszont nekem nem menne a színlelés, 1 éltem van és ha nem élem ki mindenki kicsi porcikáját akkor bánni fogom, amúgy el szeretnék költözni egy elfogadóbb országba. És sajnálom hogy ilyen rosszak a tapasztalataid.


2-es köszönöm a válaszod, gondolkodtam azon amit írtál és lehet igazad van és várnom kéne még. Addig is szerintem ismerkedni fogok, és ha lesz párom akkor meg látom hogy mit fogok mondani.

2021. jún. 12. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit se mondanék. Amíg nincsen párom, biztosan nem. Minek?
2021. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cseppszi ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges előre meghatározni azt ami még bizonytalan. Bőven ráérsz elmesélni ha kilátásba van egy komolyabb kapcsolat, addig meg ez úgyis csak álmodozás a mi lenne ha témában.
2021. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!