Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális nőként találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális nőként találhatok nőt komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom a női érintésre, legyen az lágy vagy vad, de őszinte legyen és ne anyagias. Féltékeny lenne vagy akár közösen is bevállalhatnánk egy pasit? Azt mondják nagy a kisugárzásom, dicsérnek, persze van sok hibám,de kinek nincs? Az baj,ha szeretem a fiatalabbakat? Mennyire bevállalható manapság?

2021. jún. 24. 02:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágysz akkor látogass meg egy swignert. Ha kapcsolatban akarsz hármasozni mondjuk akkor is célszerűbb ott keresni "beszállót" mint a neten szűrni a kamusok hadát. Minden mást meg megbeszélsz majd a jövendőbeliddel. S igen találhatsz, miért ne találhatnál???
2021. jún. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hú, köszi ez is jó ötlet. Csak nem ismerek ilyen helyet.
2021. jún. 24. 02:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sok van
2021. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

“Közösen is bevállalhatnánk egy pasit”

:/

2021. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3/4-es Igen csak sokan a férjük mellett titkosan szeretnék. Ha mindketten akkor már nehezebb hogy mindkettő bejöjjön. Bocsánat, szeretem a szépet, intelligens, igényes embereket. Társkeresőn a képnél tovább nem jutnak, már írnak is és azzal töltöm az időm, hogy helyettük megnézzem az adatlapjukat.

Első, ha dohányos töröl, ha mackós szintén stb.

2021. jún. 24. 13:59
 6/15 A kérdező kommentje:
3/5 Szeretnék fővárosi lenni, de most győri vagyok.
2021. jún. 24. 14:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy találsz, több nő ismerősöm is közölte már, hogy benne lenne lánnyal bármiben
2021. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7/7 Középkorú vagyok, de nagyon fiatalos külső, belső jellemez. A huszonévesek bombáznak, csak az nehezen felvállalható. Volt már aki 28 évvel fiatalabban szerelmes lett belém és éltem sokáig hasonló korkülönbséggel férfival. Kicsit felvállalhatóbb partnert szeretnék, vagy aki rendelkezik fiatalon olyan EQ-val. Szólj nekik, hogy írjanak. Köszi (Győr-Budapest)
2021. jún. 24. 15:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha ujrakezdhetnem csak hasonlo gondolkodasu bi not keresnek.

Sok sikert kivanok.

F33

2021. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es

És hogy keresnéd? Megkérdeznéd? Ha nagyon tetszik akkor is dobnád?

2021. jún. 25. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!