Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem biszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem biszexuális és kiakarja élni ezeket a hajlamait, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, most mondta el, hogy biszexuális, és előttem inkább férfiakkal volt kapcsolata, passzív szerepben, és hogy most már, hogy 6 éve nem volt férfival, egyszerűen nem bírja, nem akar megcsalni, azért mondta el, hogy megtudjuk beszélni és rábólintsak. Állítása szerint nagyon szeret szopni és neki az nem lenne kielégítő, hogyha én megdugnám felcsatolhatóssal, mert neki egy igazira van szüksége és azt akarja hogy belé és a szájába élvezzenek.

Teljesen összetörtem, egyébként nagyon férfias, a házasságunk tökéletes, a szex is jó, mindemellett tényleg nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnék nála, de én ebbe nem tudok belemenni.

Bánt az is,hogy éveken át ezt eltikolta előttem, azt hittem, hogy heteró, bár sokszor gondoltam arra, hogy biszexuális, pl. szex közben szopta az ujjamat, meg többször megujjaztam a fenekét, meg is kérdeztem tőle, hogy esetleg vonzódik-e a férfiakhoz, majd azt mondta, hogy ez nem jelent semmit és lelkiismeretfurdalásom volt, amiért meggyanúsítottam, most pedig kiderül, hogy tényleg biszexuális, sőt imádja a férfiakat.

Azt mondta, hogy én is lefeküdhetek férfiakkal persze, hogyha ezt neki is engedem, de én nem vágyom másra, csak a férjemre.

Esetleg még úgy benne lennénk, ha hármasoznánk, de az is csak egy másik biszexuális férfival menne, viszont ebben sem vagyok biztos, hogy menne nekem.

Attól is félek, hogy a férjem beleszeret másba,mivel másokkal szexelne. Vagy hogy engem kevésbé kívánna.

Vannak olyan nők, akikkel történt ilyen, vagy hasonló?

Illetve férfiak válaszát is várom, akik a feleségük mellett szexelnek férfiakkal, szeretitek ugyanúgy a feleségeteket? Ugyanúgy kívánjátok? Miben változott meg a kapcsolat?



2021. jún. 30. 02:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
90%

En is biszexualis pasi vagyok. 3,5 eve vagyunk egyutt a baratnommel es lassan 3 eve lakunk egyutt. Korabban rengeteg ferfi (es noi) szexualis kapcsolatom volt. Imadtam az elmenyt es bevallom,hogy neha hianyzik is,hogy leszopjak vagy leszopjon valaki,de aztan rajovok,hogy mennyire szeretem a parom es mennyire jo vele a szex (is) es egybol eltunik minden fantaziam. Eszembe sem jutna massal lenni,mert nekem ez megcsalasnak szamit. Ha forditott helyzetben lennenk es a parom biszexualis csaj lenne es kozolne,hogy szeretne lanyokkal is lenni,akkor tuti kiakadnek es azt ereznem,hogy keves vagyok az agyban es ezert kellenek a nok is. En nem mernek egy harmast sem bevallalni,mert utana lehet unalmas lenne a rendes szex es a kapcsolat rovasara menne vagy a parom

jobban vonzodna a 3. felhez.

2021. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem bele és azt mondtam a férjemnek, hogy nagyon szeretem őt, de az lenne a legjobb, ha elválnánk és keresne egy olyan nőt, aki ebben benne van, és én is keresek olyan férfit, aki monogám. Sajnos ezt nem tudjuk így folytatni, ha nem most, de később úgyis elválnánk.
2021. júl. 5. 04:24
 23/64 anonim ***** válasza:
25%
Igazából nem is szereted őt. Ez a baj az emberekkel. Csak egy ideát szeretnek a másikban és nem őket, önmagukért. Neked hogyan esne, hogyha téged elhagyna a férjed, ha eddig egy eltitkolt vágyadat előadnád neki? Rögtön nem tetszene az egódnak és rájönnél, hogy igazából nem is szeretett téged. Igaz a mondás: Mond igazat és betörik a fejed. Már őszintének lenni sem éri meg. Egy jó párkapcsolatban mindkét fél támogatja a másikat és nem rögtön kidobja, mint macskát sz…ni.
2021. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
80%

23-as teljesen más dolog őszintének lenni és azt kapni amit megérdemelsz/amit a másik szeretne adni vagy hazudni és akkor egyikőtök sem tudja ki a másik valójában, nem is kapcsolat az ilyen. A megcsalás az nem egy vágy. Az egy gerinctelen dolog. Ha valaki ezzel nem őszinte, ahogy a kérező férje is évekig titkolta, akkor bizony úgy fog járni ahogy. Ha az elején őszinte lett volna, nem lenne a "feje betörve". Szóval nagyon rossz a logikád ha ebből azt szűrted le hogy hazudni kell, mert az igazságért elhagy a másik.


Pont ellenkezőleg. Mondj igaza mindig és akkor nem fogsz másokat bántani és magadat a szarba dobni. Ha őszinte vagy, olyan párt találsz aki ezt elfogadja az elejétől fogva. A kérdező jól csinálta, én sem maradtam volna ilyen emberrel, aki nem is szeret, csak a farka után megy mint gy kanos kutya.


Párommal az első találkozáskor az első 4 órában elmondtunk egymásnak mindent. Kiderült hogy biszex, volt passzív, hogy én is biszex vagyok, de monogám kapcsolatot fogadok csak el. Tisztáztuk, hogy a hazugságnak semmi értelme, mert úgyis kiderül, ráadásul csak magadnak ártasz vele, elveszed a másik idejét.

2021. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
34%
Értem, te tökéletes vagy.
2021. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező örülök, hogy helyesen döntöttél!


Amire fel kell hívnom a figyelmedet az az, hogy a magyar és angol online fórumok tele vannak LMBT emberekkel, akik a többi LMBT embert mindenben támogatják.


Ami hiba, mert az LMBT emberek ugyanúgy emberek és hibáznak, mint bárki más.


Ezért kaptál negatív kommenteket is, illetve arra bíztató kommenteket, hogy maradj együtt vele.


Szerencsére, mint ahogy láthattad vannak olyanok is akik nem ilyen elfogultak, mint a 24-es válaszoló.


Ami köztetek baj volt a pároddal az az, hogy nem volt őszinte elejétől fogva az ő korában már kellett tudnia, hogy biszexuális/meleg ez tini korban kiderül.


Az más kérdés, hogy sok meleg/bi ember nem fogadja el, hogy ő az.


Ha te nem akarsz meleg vagy bi férfiakkal járni azzal nincs semmi baj a férfiak kb. 95%-a heteroszexuális.


Illetve az nem normális, ha a párod mással is akar szexelni. (Tisztelet a kivételnek egy kevés ember polygám és nem monogám)


Ne haragudj a volt párodra, nehéz elfogadni egy férfinak ha ő ilyen, mivel a társadalom elég negatív szemmel néz rá, még ha nem is tehet róla.


Örülj, hogy ilyen hamar kiderült, ahogy írtam korábban van aki évtizedekig hazugságban élt.


Hozzá kell tennem, hogy elég valószínű, hogy meleg a volt párod és nem biszexuális, mert ez a történet rengeteg férfival/nővel megtörtént már a történelem során. Természetesen vannak ténylegesen biszexuális férfiak, de szerintem kevés.


(Biszexuális férfiak emiatt ne támadjatok le itt, ez a tapasztalatom.)

2021. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
82%
Az is lehetséges, hogy a párod tényleg biszexuális és polygám, de akkor sem illetek össze. (És szerintem nem valószínű...)
2021. júl. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
39%
Azt akit szeretünk és bevallja, hogy más dolog is izgatja, amitől te kiszeretsz belőle, az azt jelenti, hogy már előtte se szeretted eléggé. A szerelmesek kitartanak egymás mellett. Amikor a feleségemnek elmeséltem a régi fiús kalandjaimat, csak még jobban megszeretett. És boldog volt, hogy el mertem mondani neki és ennyire megbízom benne. Az igazi szerelmet nem tudja megtörni egy ilyen dolog. Sőt, még izgatná is a feleségemet egy ilyen hármas felállás.
2021. júl. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

#23 , #28


Ne haragudj, de én nem a te feleséged vagyok. Őt alapból izgatná egy ilyen hármas felállás, engem nem izgat az, hogy én mással legyek, vagy az legyen mással,akit szeretek. Sajnálom én ilyen vagyok. Nem ettől fogok nem szeretni valakit. Ha valakinek nem izgató az, hogy szex közben a szájába szarjanak, viszont a párja számára izgató lenne, nem fog a párja a szájába szarni. Na szerintem ez egy ilyen dolog, mindannyian mások vagyunk, így nem lehet ráerőltetni valakire valamit, szerelem/szeretet ide vagy oda.

Nekem nem azzal van a problémám, hogy biszexuális, teljesen hidegen hagy, hogy előttem kikkel kefélt, legyen az férfi vagy nő, de mellettem ne keféljen senkivel, sem férfival sem nővel. Az, hogy biszexuális, az nem ok arra, hogy mással is lefeküdjön. Ő ezt vállalta, egy ilyen kapcsolatba kezdett bele. Én sem fogok mással lefeküdni, hát elvárom ezt tőle is. Ha pedig ő nem akar monogám kapcsolatban élni, azt tisztázni kellett volna rögtön a legelején.

Másrészt én egy szóval nem mondtam azt, hogy kiszerettem a férjemből, nem szerettem ki belőle, de ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Én konkrétan lelkileg belebetegednék ebbe. Viszont most már nincs visszaút, a férjemnek ez kelleni fog, előbb vagy utóbb ebből problémák lesznek, ezért ennek most kell véget vetni. Ő nem tudja rám erőszakolni, hogy fogadjam ezt el, hogy engedjem mással hemperegni, ő pedig nem lesz boldog, ha nem hempereghet mással.

Nem haragszom a férjemre, örülök, hogy nem csalt meg, örülök neki, hogy ezt elmondta, hogy hagyott nekem döntést, nem pedig a hátam mögött tette volna ezt, ami esetleg évek múltán derül ki, amikor már én sem vagyok fiatal.

Nem értem, hogy miért kell engem támadni. Fogalmatok sincs róla, hogy mennyit szenvedek, keresem a jó megoldást, de nincs. Ha együtt maradunk, akkor szenvedés lesz az egész életem. Sajnálom, nekem ez nem megy.

2021. júl. 6. 17:07
 30/64 A kérdező kommentje:

Azt még elszerettem volna mondani, hogy nagyon sokatoknál problémák vannak szerintem a fejekben, ha azt gondoljátok, hogy 10 év után normális dolog ez. Semmi baj nincs azzal, ha valaki őszintén elmondja ezt, de ne 10 év után!! Ezt az elején közölni kell a másikkal, nem pedig belekényszeríteni egy lelkileg gyenge embert egy ilyen kapcsolatba! Ha nem lennék elég erős válni, akkor benne maradnék csak azért mert szeretem a férjemet. Sokan azért csinálják ezt, előbb megvárják, amíg évek telnek el, az adott személy szerelmes lesz, ragaszkodik és bevállalja, csak hogy ne veszítse el a másikat. Gyávák vagytok, mert nem meritek az elején elmondani, attól félve, hogy akkor nem kelletek, ezért képesek vagytok a gyengébb embereket érzelmileg tönkre tenni. Sokan élnek sajnos ilyen házasságban, mert nincs elég erejük kilépni, és az szereti a férjét/feleségét, aki hagyja őt szenvedni csak a saját boldogságáért? Ez undorító. Ne várjatok el senkitől, hogy majd X év után így folytatja a kapcsolatot tovább.

Átgondoltam az egészet, én nem fogok egy életen át szenvedni.

2021. júl. 6. 17:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!