Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem biszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem biszexuális és kiakarja élni ezeket a hajlamait, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, most mondta el, hogy biszexuális, és előttem inkább férfiakkal volt kapcsolata, passzív szerepben, és hogy most már, hogy 6 éve nem volt férfival, egyszerűen nem bírja, nem akar megcsalni, azért mondta el, hogy megtudjuk beszélni és rábólintsak. Állítása szerint nagyon szeret szopni és neki az nem lenne kielégítő, hogyha én megdugnám felcsatolhatóssal, mert neki egy igazira van szüksége és azt akarja hogy belé és a szájába élvezzenek.

Teljesen összetörtem, egyébként nagyon férfias, a házasságunk tökéletes, a szex is jó, mindemellett tényleg nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnék nála, de én ebbe nem tudok belemenni.

Bánt az is,hogy éveken át ezt eltikolta előttem, azt hittem, hogy heteró, bár sokszor gondoltam arra, hogy biszexuális, pl. szex közben szopta az ujjamat, meg többször megujjaztam a fenekét, meg is kérdeztem tőle, hogy esetleg vonzódik-e a férfiakhoz, majd azt mondta, hogy ez nem jelent semmit és lelkiismeretfurdalásom volt, amiért meggyanúsítottam, most pedig kiderül, hogy tényleg biszexuális, sőt imádja a férfiakat.

Azt mondta, hogy én is lefeküdhetek férfiakkal persze, hogyha ezt neki is engedem, de én nem vágyom másra, csak a férjemre.

Esetleg még úgy benne lennénk, ha hármasoznánk, de az is csak egy másik biszexuális férfival menne, viszont ebben sem vagyok biztos, hogy menne nekem.

Attól is félek, hogy a férjem beleszeret másba,mivel másokkal szexelne. Vagy hogy engem kevésbé kívánna.

Vannak olyan nők, akikkel történt ilyen, vagy hasonló?

Illetve férfiak válaszát is várom, akik a feleségük mellett szexelnek férfiakkal, szeretitek ugyanúgy a feleségeteket? Ugyanúgy kívánjátok? Miben változott meg a kapcsolat?



2021. jún. 30. 02:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

50-es

Nem vagyunk egyformák. Neked, és a nejednek belefér a szexpartnerek bevonása a magánéletetekbe, a kérdezőnek pedig nem. Akár szereti, akár nem. Ha megfordítjuk a dolgot, akkor a férj nem szerette soha őt, hiszen hazugságban tartotta 10 évig. Tisztességesebbnek tartom ha szakít, mintha belemenne egy olyan helyzetbe, amit gyűlölne.

2021. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
72%

Elhiszem, hogy nem vagyunk egyformák. De miért kell gyűlölni ezt a helyzetet?

Értem én hogy vannak emberek, akik mindig mindenkor őszinték, de vannak ennél óvatosabb emberek is, akik szintén azok szeretnének lenni, csak nem mernek, esetleg úgy volt vele a hapsi, hogy idővel elnyomja magában a számodra valamilyen oknál fogva negatívnak beállított vágyait, minden rossz szándék nélkül. Ezt meg nektek kell megérteni, akár tetszik, akár nem. Én szeretek vitatkozni bármiről és több oldalról megközelíteni egy témát. Pluszban azt is szeretem, ha meg tudnak győzni valamiről. Olyakor ez sikerül és elismerem, hogy nem nekem volt igazam. Igaz, hogy nem vagyunk egyformák, de ugyanazt a levegőt szívjuk, a testünk is ugyanazokból a sejtekből áll, ugyanannak a Napnak a fényevér bennünket, mindannyian szén-alapú életformák vagyunk, víz nélkül pedig megdöglünk. Szóval szerintem mégsem különbözünk annyira.

Valamit előre gyűlölni. Gyűlölni akkor lehet valamit, ha már megtapasztaltuk. Garfield is gyűlöli a hétfőket, pedig nem is dolgozik. Sosem tapasztalta meg, de eldöntötte, hogy gyűlöli. Az életben az a csodálatos, hogy bármi működhet, ha hiszünk benne. És had zárjam a vitafórumot a kedvenc Star Wars idézetemmel, amikor Yoda kiemeli Luke űrhajóját a mocsárból:

“- Hát ez hihetetlen…

- Na látod, ezért nem megy neked!”


És ezt párhuzamba lehet állítani bármivel az életben. Persze csak ha akarjuk és hiszünk benne. Előre pedig nem lehet meg mondani semmit, hogy jó vagy rossz ötlet volt-e. Ez közben derül ki.

2021. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a gyűlöletről van szó.

Tiszteletreméltó, hogy megnyílt a férj a felesége előtt, de a férjnek meg azt kell tiszteletben tartania, hogy ez az asszonynak nem fér bele.

Ha valóban szereti az asszonyt, akkor hagyja őt elmenni, és megtalálni a boldogságát.

Rengeteg olyan dolog van, amiről te is tudod, hogy nem szeretnéd, akkor is, ha nem csináltad soha, most nem szeretnék példákat sorolni.

Szerintem az asszony felől a szeretet, és a tisztelet jele is lehet, hogy nem hazudozik a férjnek évekig, hogy minden happy, hanem hagyja őt menni a maga útján, így esélyt ad neki arra, hogy olyan partnert találjon, akit nem zavar, vagy akár izgat is egy kapcsolat egy biszex férfivel.

2021. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #51 , #54
2021. júl. 9. 19:55
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

#53 abszolút igazad van


#52 annyiban igazad van, hogy sokan vannak, akik próbálják ezt elnyomni valamilyen okból, vagy félnek vagy akármi, de a normális az, hogy elmondod, meg az ideális is.


Már vissza nem keresem hogy milyen számú válaszokat írtam, de ismét poly+biszex válaszadó vagyok: tényleg az a jó, ha ezt előre elmondja, ez nem vélemény kérdése. Mert ha ilyen dolgokban, amit nem tudsz megváltoztatni, nem férnek össze, akkor ott nem nagyon van esély. És nem tudom ki írta a spenótot, de ez nagyon nem olyan :"D Kb mintha az egyik fél nagycsaládot akarna, a másik meg soha egy gyereket se akar semmilyen formában: persze van egy 0,00000001% esély hogy jól sül el, de általában összeférhetetlenek (ha a spenót valakinél válóok, akkor persze, tök olyan, tisztázzátok az elején...)


Igazából mindenkinek jobb, ha az elejétől olyan embert keres, aki ezekkel tisztában van és el tudja fogadni. Nem tudni, miért, de a férje ezt nem mondta el, és neki ez nem oké. (És a legtöbb poly ember is egyetért ezzel és így csinálja, az LMBTQ+ emberek nagy része is ha nincs ez az elfojtás helyzet)


Ilyenkor ez a legjobb megoldás, amit a kérdező csinál, és remélem, megtalálja hamar a boldogságot

2021. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tudni,hogy mi lett a végkimenetele a dolognak?

Együtt maradtatok ,vagy elvàltak-nak útjaitok??

2021. aug. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Válófélben vagyunk, már külön költöztünk.
2021. aug. 4. 01:22
 58/64 anonim ***** válasza:
16%

Sajnálom. Azt írtad a bevezetőben: nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnál, meg nagyon férfias, a házasságotok meg tökéletes.


Erre eldobod, csak mert elmondta a kis vágyait.


Nehéz erre mit mondani, talán találsz egy másik hasonlóan jó embert, aki szintén férfias, és vele tökéletes lesz minden. Egy darabig. Aztàn neki is lesz majd valami stichje, például rommá csal, vagy qvázik, vagy elkezd nem foglalkozni veled, vagy hazudozik a pénzről, vagy ki tudja. Nincs tökéletes ember, és nagyon-nagyon kevés a hosszútávon is tökéletes házasság.


A házasság egy orosz rulett. Te kifogtál egy jó pasit, akivel boldog voltál. Most eldobod.


Sok sikert.

2021. aug. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 AliceGamer ***** válasza:
81%

#58

A házasság nem egy orosz rulett. Hanem Két ember boldogágának egy kifejezése, ki milyen más jelentést ad hozzá.

A "kis" vágya olyan vágy, amit a felesége nem tud teljesíteni, nem fér bele az életébe, mivel ez nem lett közölve az elején. Hadd ne az legyen a hibás akinek ez nem pálya. A férfi ilyen, a nő olyan.


"Nehéz erre mit mondani, talán találsz egy másik hasonlóan jó embert, aki szintén férfias, és vele tökéletes lesz minden. Egy darabig. Aztàn neki is lesz majd valami stichje, például rommá csal, vagy qvázik, vagy elkezd nem foglalkozni veled, vagy hazudozik a pénzről, vagy ki tudja"


Miért mindig csak ezek a témák jöhetnek elő? Miért CSAK ezek forulhatnak elő MINDENKINÉL? Ember, pont itt a léyneg hogy nem vagyunk egyformák. Ezek szerint szerinted csak ilyenek lehetnek a pasik?


Jó pasi igen, de valamiben nem passzolnak, ami mindkettőjük életében egy fontos szempont. Nem eldobja. Hanem elengedi. És jól teszi. Ami nem megy másnál menni fog.


Kérdező. Hagyj időt magadnak, fejlődj, érezd jól magad. A volt férjednek is ezt kívánom, és találjátok meg a boldogásnak egy szeletét. Én is sok sikert kívánok :)

2021. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 Tomiii2 ***** válasza:
100%
Én is biszexuális férti vagyok 58 éves,és hasonló a problémám mint a fentiekben leírt fickónak. Nagyon hiányzik a szex egy férfivel,de szeretem a feleségem és nem akarom megcsalni. Így hát maradok a fantáziámnál.
2021. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!