Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem biszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem biszexuális és kiakarja élni ezeket a hajlamait, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, most mondta el, hogy biszexuális, és előttem inkább férfiakkal volt kapcsolata, passzív szerepben, és hogy most már, hogy 6 éve nem volt férfival, egyszerűen nem bírja, nem akar megcsalni, azért mondta el, hogy megtudjuk beszélni és rábólintsak. Állítása szerint nagyon szeret szopni és neki az nem lenne kielégítő, hogyha én megdugnám felcsatolhatóssal, mert neki egy igazira van szüksége és azt akarja hogy belé és a szájába élvezzenek.

Teljesen összetörtem, egyébként nagyon férfias, a házasságunk tökéletes, a szex is jó, mindemellett tényleg nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnék nála, de én ebbe nem tudok belemenni.

Bánt az is,hogy éveken át ezt eltikolta előttem, azt hittem, hogy heteró, bár sokszor gondoltam arra, hogy biszexuális, pl. szex közben szopta az ujjamat, meg többször megujjaztam a fenekét, meg is kérdeztem tőle, hogy esetleg vonzódik-e a férfiakhoz, majd azt mondta, hogy ez nem jelent semmit és lelkiismeretfurdalásom volt, amiért meggyanúsítottam, most pedig kiderül, hogy tényleg biszexuális, sőt imádja a férfiakat.

Azt mondta, hogy én is lefeküdhetek férfiakkal persze, hogyha ezt neki is engedem, de én nem vágyom másra, csak a férjemre.

Esetleg még úgy benne lennénk, ha hármasoznánk, de az is csak egy másik biszexuális férfival menne, viszont ebben sem vagyok biztos, hogy menne nekem.

Attól is félek, hogy a férjem beleszeret másba,mivel másokkal szexelne. Vagy hogy engem kevésbé kívánna.

Vannak olyan nők, akikkel történt ilyen, vagy hasonló?

Illetve férfiak válaszát is várom, akik a feleségük mellett szexelnek férfiakkal, szeretitek ugyanúgy a feleségeteket? Ugyanúgy kívánjátok? Miben változott meg a kapcsolat?



2021. jún. 30. 02:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod #40-es, hogy #38-as nem így él? És nem boldog így?
2021. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
41-es magasról teszek rá hogy hogy él és mitől boldog. 🙂😪
2021. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg mit szólsz bele? :)
2021. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
43-as senki sem szólt bele, nem tudom mit olvasol. :)
2021. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
84%

“ Ha te nem érted meg 38-as, mert már a fentiekben is vitatkoztak ezen a "ha szereted elfogadod hogy megcsal" dolgot, akkor sajnállak, mert veled is pont ez fog rörténni a jövőben.”


“ Honnan tudod #40-es, hogy #38-as nem így él? És nem boldog így?”


“ 41-es magasról teszek rá hogy hogy él és mitől boldog.”


Itt csak én tudok olvasni? :D

2021. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni azt tudsz, meg másolni is szöveget. Jár a keksz. De értelmezni már nem tudsz. Még mindig nem érdekel senki anonim felhasználó élete. Én azt írtam, hogy a fentiekben hosszasan taglaltak valamit amihez semmi köze a kérdezőnek. Olvasd vissza. Ne csak a kommentjeimet másolgasd. :)
2021. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Látom az általam előbb említett dolgokra nem tudtok válaszolni, csak jöttök a szeret-nem szeret hülye dumával😀 de arra már képtelenek vagytok, hogy bármi másra, amit írtam válaszoljatok.

Pl. miért nem a kapcsolat kezdetén közlitek ezeket? Meg nyugodtan vissza lehet tekerni és arra válaszolni gyáva nyuszik.

Nem hazudni egy embernek X éven át vagy örökké, megcsalni meg X év múlva kérni arra a feleségét, hogy hadd kurhassatok félre, ha meg a feleség ezt nem engedélyezi, akkor gonosz és nem szereti a férjét. Nevetségesek vagytok.

2021. júl. 7. 18:29
 48/64 anonim ***** válasza:
12%
Nem szereted őt eléggé, úgyhogy mi ezen nem tudunk segíteni, úgysem hallgatnál senkire, akkor nem mindegy mit mondunk?
2021. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

Te most komolyan gondolod azt, hogy akkor minden kapcsolatba belefér az hogy mással dugjon mindkét személy? Méghozzá úgy hogy az elején monogám párkapcsolatnak indul? 😂😂


Akkor mindenki, akit megcsal a párja, vagy aki közli, hogy mással fog dugni, és ezek ellenére nem maradnak együtt, akkor az nem szerelmes😂😂 ez nevetséges 😂

Nem érted hogy ezzel semmi probléma ha nem egy monogám kapcsolatba kezdenek bele? Normális érveid nincsenek ember, csak az, hogy "nem szereted". Ne is írj ide inkább többet, ha ennél többet nem tudsz mondani.

2021. júl. 7. 22:22
 50/64 anonim ***** válasza:
59%

Megint én vagyok.


Nézd, nem vagy a feleségem meg senkim, de még a feleségem se tilthatja meg, hogy mikor hova írjak.


"Pl. miért nem a kapcsolat kezdetén közlitek ezeket?"

Ez most már így alakult, kár azon kattogni, hogy miért nem az elején mondta meg. Nem mondta meg és kész, most pedig most van.


És igen, minden kapcsolatba belefér, csak te makacs vagy.

" és ezek ellenére nem maradnak együtt, akkor az nem szerelmes😂😂 ez nevetséges 😂"

Miért, most te szerelmes vagy mint a nagyágyú?


"Nem érted hogy ezzel semmi probléma ha nem egy monogám kapcsolatba kezdenek bele? "

Egyszer minden átalakul. Tudod, "az anyag nem vész el, csak átalakul."


"Normális érveid nincsenek ember, csak az, hogy "nem szereted". Ne is írj ide inkább többet, ha ennél többet nem tudsz mondani."


Mondhatok neked bármit, nem fogadod el, pedig kettőnk közül én vagyok a boldogabb, úgyhogy hülyeség lenne nem rám hallgatni.

Te most tulajdonképpen a te gondolataidat szeretnéd visszahallani tőlünk. Megbocsáss, de ebben nem leszek partner. A problémák megoldása sosem az, hogy mindenki egy követ fújjon velünk és a saját igazunkat mondja vissza mindenki. A probléma megoldás kulcsa az alkalmazkodás, de te azt makacsul meg sem próbálod, hanem reflexből visszautasítod. Őszintén sajnálom a párodat, hogy egy ilyen élettel szemben rugalmatlan személlyel élt eddig együtt.

2021. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!