Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem biszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem biszexuális és kiakarja élni ezeket a hajlamait, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, most mondta el, hogy biszexuális, és előttem inkább férfiakkal volt kapcsolata, passzív szerepben, és hogy most már, hogy 6 éve nem volt férfival, egyszerűen nem bírja, nem akar megcsalni, azért mondta el, hogy megtudjuk beszélni és rábólintsak. Állítása szerint nagyon szeret szopni és neki az nem lenne kielégítő, hogyha én megdugnám felcsatolhatóssal, mert neki egy igazira van szüksége és azt akarja hogy belé és a szájába élvezzenek.

Teljesen összetörtem, egyébként nagyon férfias, a házasságunk tökéletes, a szex is jó, mindemellett tényleg nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnék nála, de én ebbe nem tudok belemenni.

Bánt az is,hogy éveken át ezt eltikolta előttem, azt hittem, hogy heteró, bár sokszor gondoltam arra, hogy biszexuális, pl. szex közben szopta az ujjamat, meg többször megujjaztam a fenekét, meg is kérdeztem tőle, hogy esetleg vonzódik-e a férfiakhoz, majd azt mondta, hogy ez nem jelent semmit és lelkiismeretfurdalásom volt, amiért meggyanúsítottam, most pedig kiderül, hogy tényleg biszexuális, sőt imádja a férfiakat.

Azt mondta, hogy én is lefeküdhetek férfiakkal persze, hogyha ezt neki is engedem, de én nem vágyom másra, csak a férjemre.

Esetleg még úgy benne lennénk, ha hármasoznánk, de az is csak egy másik biszexuális férfival menne, viszont ebben sem vagyok biztos, hogy menne nekem.

Attól is félek, hogy a férjem beleszeret másba,mivel másokkal szexelne. Vagy hogy engem kevésbé kívánna.

Vannak olyan nők, akikkel történt ilyen, vagy hasonló?

Illetve férfiak válaszát is várom, akik a feleségük mellett szexelnek férfiakkal, szeretitek ugyanúgy a feleségeteket? Ugyanúgy kívánjátok? Miben változott meg a kapcsolat?



2021. jún. 30. 02:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
13%

23 és 28-as vagyok.


Csak hozzáállás kérdése az egész. Te nem akarsz jobban hozzáálni, csak nem tudom miért. Úgy állsz ehhez a dologhoz negatívan, mintha kötelező lenne. De ez a te döntésed. Ha képes vagy ezért eldobni a saját kapcsolatodat, akkor igazából meg sem érdemled őt. Ez az én véleményem. Ugyanazt a levegőt szívom, mint Te, ugyanazt a vizet is iszom, nem tudom, hogy a szerelemmel párkapcsolatról alkotott megállapításunk miért különbözik. Biztosan a gravitáció is ellentétesen működik arrafelé.

2021. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Szerintem nálad tényleg bajok vannak. Sajnálom, hogy ennyire egyszerű vagy.
2021. júl. 6. 22:43
 33/64 anonim ***** válasza:
0%

Végig olvastam. írni akartam, de már nincs értelme.

A legrosszabb megoldást választottad, kérdező.

Élj boldogul!

Ha tudsz.

2021. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy egyszerűbben fogom fel az életet és nem bonyolítom fölöslegesen, de mint a mellékelt ábra mutatja, én vagyok a boldogabb kettőnk közül, úgyhogy nem igazán van szükségem a sajnálatodra. És tényleg a legrosszabb megoldást választottad.
2021. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
94%

Pasi vagyok ,és valahol megértem a kérdezőt!

Én 18 év hàzassàg utàn buktam le a nejem előtt,hogy meleg vagyok akàr csak az a férfi is csak pàr hónappal később akit szeretek!

Mindketten maradtunk otthon egyenlőre!

Meglepő,de mindkettőnk részéről maradásra kértek bennünket ,és ami még meglepőbb, hogy ezek utàn folytatni akartàk a szexuàlis életet is!

Nehezünkre esett addig is, de azóta nincs házasélet!

Persze semmi nem olyan mint előtte smi érthető ,ezért is mondom h megértem a kérdező érveit és döntését!

2021. júl. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de itt a pasi az bi. Nem esik nehezére a feleségével is lenni.
2021. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem szabad semmit mondani a nőknek.
2021. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy ebben a kapcsolatban te direkt szenvedést akarsz látni és nem is adsz esélyt egy értelmes megoldásra. Ha nem csalt meg és elmondta ezt neked a férjed, akkor szeret téged. De úgy tűnik te már nem szereted őt ahhoz hogy megértsd a furcsaságait.
2021. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
0%

“Amúgy ebben a kapcsolatban te direkt szenvedést akarsz látni…”


Így van. Mintha kötelező lenne. Rossz társadalmi berögződés. Mint mikor a feleségem egész életében azt hitte, hogy nem szereti a spenótot. Egyszer kitalálta és aztán úgy nem szerette, hogy sosem érezte az ízét. Egyszer a kedvemért megkóstolta és rájött, hogy szereti.

2021. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező jól tette amit tett. Úgy döntött hogy a szituációtól függően a legkevésbé érje bántódás. Ezt nem kell tovább magyarázni. Ha te nem érted meg 38-as, mert már a fentiekben is vitatkoztak ezen a "ha szereted elfogadod hogy megcsal" dolgot, akkor sajnállak, mert veled is pont ez fog rörténni a jövőben.
2021. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!