Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok miért nem csak biszexuálisokkal kezdenek?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy a biszexuálisok valamiért előszeretettel kezdenek heterókkal. A heterok ebben a kapcsolatban hosszú távon leginkább sérülnek érzelmileg de lehet hogy a szexualitásukban is gondjuk lesz. A biszex és a hetero értékrendje teljesen más. A biszexek miért kezdenek heterokkal?
2021. szept. 12. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%

#10


Elterjedt tény vagy tévhit hogy a biszexek sokkal beválalósabbak és több mindenben vannak benne mint a heterók

2021. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a biszexek a nőkhöz és a férfiakhoz is vonzódnak.

Én heteró nő vagyok, volt már biszex pasim és emiatt semmit nem sérült a lelkem.

Igen, azt szerette, ha ujjazom vagy nyalom a fenekét. De ezt egy heteró pasi is élvezi, ha nyitott rá. (Általában elutasítják, de aki hajlandó kipróbálni, az élvezi annyira, mint a bi vagy meleg férfiak.) Nem tök mindegy az én szempontomból, hogy heteró vagy bi pasi seggét ujjazom? Dehogynem, a lényeg, hogy az a férfi velem szexel és hozzám vonzódik.

2021. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
11-es azzal akivel én kapcsolatban voltam biszexuális ferfival, róla ez nem tévhit volt. Szexuálisan és érzelmileg sokkal jobban kihasznált, mint barmelyik hetero, és emberileg is padlóra tett, nem csak nőként. Részemről heteroszexuális nőként azt mondom, soha többet biszexuális férfival!
2021. szept. 12. 16:16
 14/67 A kérdező kommentje:
12-es tőlem egy heteroszexuális sem kérte hogy ujjazam meg, vagy nyaljam ki. A többiről nem is beszélve...
2021. szept. 12. 16:18
 15/67 anonim ***** válasza:
90%

#14


Nem akarlak leszólni biztos egy nagyon szép és helyes lány vagy de annyi heteró pasival kétlem hogy voltál ami alapján több millió vagy milliért férfiról megmondhatnád hogy mi az amit szeretnek a heterók és mi az amit nem😅

2021. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
88%
Milliárd*
2021. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
89%

Igazság szerint amikor egy biszex srác vagy biszex lány a saját nemével ellentétes partnert talál (azaz hetero kapcsolata lesz) annak a bizonyos partnernek nincs a homlokára írva, hogy ő biza hetero.


Azt meg felejtsük el, hogy a sérülések azért vannak, mert a biszex olyasmit akar amit egy hetero soha, vagy konkrétan elhagyja a saját neme miatt a pertnerét, aki ebbe belerokkan. Tény, maga az eseménysor létezik, és gyakori, de nem onnan indul hogy az egyik fél biszex és speciális igényei vannak. Nem, a probléma ott gyökeredzik, hogy a párkapcsolatban élő két fél rohadtul nem beszéli meg őszintén, ki mit akar, kinek mi fér bele, hol vannak a határok.

Szerintem az "azért nem működött köztünk a dolog, mert ő biszex és van amit nem adhattam meg neki" egy kifogás, amivel szakítás után a felek a saját és a másik felelősségét hárítják.

2021. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem kérik, mert b...zisnak gondolják és nem is gondolják, hogy jó is lehet.

Engem meg egy barna hajú pasi tett tönkre lelkileg, úgyhogy barna hajú pasival soha többet. (Irónia)

Az, hogy ki milyen ember, és hogy használja ki a másikat a kapcsolatban, az nem attól függ, hogy heteró-e vagy bi. Nekem mondjuk pont a biszex pasival volt a legjobb a szex.

2021. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne kezdj többé biszexuális férfival, szíved joga. De miért akarod másnak megmondani hogy mit csináljon. Mindenki azzal jár akivel akar. Volt egy rossz tapasztalatod, és? Nem kell egyből általánosítani. Hetero férfiak is kihasználhatnak és kihasználnak nőket, és léteznek hetero - biszex harmonikus kapcsolatok.
2021. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
19-es én harmónikus biszex-hetero kapcsolatról még nem hallottam, bár létezhet.
2021. szept. 12. 16:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!