Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok miért nem csak biszexuálisokkal kezdenek?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy a biszexuálisok valamiért előszeretettel kezdenek heterókkal. A heterok ebben a kapcsolatban hosszú távon leginkább sérülnek érzelmileg de lehet hogy a szexualitásukban is gondjuk lesz. A biszex és a hetero értékrendje teljesen más. A biszexek miért kezdenek heterokkal?
2021. szept. 12. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%

#39


Rendben értjük.


Mindenkinek mások a fétisei. Emiatt nem lesz se több, se kevesebb.

2021. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
Ez egy biszexuálisnál nem fétis hanem alap igény. Egy heteroval szemben is!
2021. szept. 12. 18:09
 43/67 anonim ***** válasza:
100%

#42


És mi van az aktív biszexekkel? Hmm? Náluk is alap igény hogy megrakják őket? Elvégre te sokkal jobban tudod ki mire vágyik..

2021. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
43-as aki biszex férfi és hetero nővel van, ott idő kérdése és lesz a vibrátoros és felcsatplható péniszes kérés! Ez garantált!
2021. szept. 12. 18:15
 45/67 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nézz utána mit jelent az ha egy biszex aktív. Passzívok esetében sem törvényszerű, de aktívnál kizárt.

Rettenet szűklátókörű vagy amúgy

2021. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
45-ös miért volnék szűklátókörű? Szerinted egy hetero embernek ha biszexel jön össze, tudnia kéne ezeket? Nem. Ezek menet közben derülnek ki! Első alkalmakkor mintha egy heteroval volnál. Majd vagy szépen fokozatosan vagy hirtelen olyan kéréseket kapsz hogy csak pislogsz. Sztem te vagy szűklátókörű amiért nem akarod megérteni hogy egy biszexnek más az ertékrendje mint egy heteronak és ennek ellenére heteroval kezd!
2021. szept. 12. 18:28
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

Én egy valamit nem értek.

Azt állítod hogy a biszexeknek nem kéne hetero nővel járnia, mert a biszex biztos felcsatólhatós szexet akar majd, ami egy hetero nőnek se opció.

És szerinted az lenne a megoldás, ha biszexek csak biszexekkel jönnének össze.

Miért gondolod hogyha egy lány biszex, akkor biztos izgatja a szerepcserés szex?

Ez ugyanolyan hülyeség mint hogy azt hiszed az összes hetero nő úgy van bekötve mint te, és az összes biszex olyan mint az exed.

2021. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Én azt mondom a biszex jobban jár egy biszexel, a hetero meg a heteroval. Viszont egy hetero nem is fog kapcsolatot kezdeményezni egy biszexel, de egy biszex a heteroval igen. Érthető hogy mi a gond?
2021. szept. 12. 18:33
 49/67 anonim ***** válasza:
100%

#48


Én kezdeményeznék biszex lánnyal kapcsolatot mint heteró fiú🙃

2021. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

“ Sztem te vagy szűklátókörű amiért nem akarod megérteni hogy egy biszexnek más az ertékrendje mint egy heteronak és ennek ellenére heteroval kezd!”


Biszex vagyok jól működő hetero kapcsolatban egy heteroval, de mesélj még a biszexualitásról kérlek. Elvégre te jobban tudod, mivel jártál egy biszexszel egyszer.

2021. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!