Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok miért nem csak biszexuálisokkal kezdenek?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy a biszexuálisok valamiért előszeretettel kezdenek heterókkal. A heterok ebben a kapcsolatban hosszú távon leginkább sérülnek érzelmileg de lehet hogy a szexualitásukban is gondjuk lesz. A biszex és a hetero értékrendje teljesen más. A biszexek miért kezdenek heterokkal?
2021. szept. 12. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

És hány hetero biszex párt ismersz személyesen?

Vagy arra gondoltál már hogy a legtöbb biszex emberről nem is tudod hogy az? Nagyrészt hetero kapcsolatban élnek, és nem osztják meg a világgal hogy amúgy a saját nemükhöz is vonzódnak.

2021. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
Kérdés hogy ezt otthon a párjuk is tudja-e róluk vagy sem. Mert ez nagyon nem mindegy!
2021. szept. 12. 16:48
 23/67 anonim ***** válasza:
88%

Láthatóan lövésed sincs róla, hogy mit jelent a biszexualitás.

Ez persze nem baj, csak akkor ne kérdezz baromságokat!

2021. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
Dehogynem tudom mi az a biszexualitás! Ahogy mondtam voltam biszexuálissal kapcsolatban, és azt is mondtam hetero nőként soha többet!
2021. szept. 12. 16:58
 25/67 anonim ***** válasza:
92%
A baj az hogy a válaszaidból az jön le hogy az összes biszexet hibáztatod amiatt amit csinált veled az exed. Ő egy biszex, nem az összes.
2021. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem mindegy hogy mit tesznek a biszexek a heterokkal. Mondom részemről soha többet nem kérek abból.
2021. szept. 12. 17:11
 27/67 anonim ***** válasza:
81%

#1

Nagyon nem, én még melegekre se nyomultam soha, nemhogy heteróra.

2021. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy “mit tesznek a biszexek a heterokkal?”

Gondolkodj már! Szerinted csak a csúnya gonosz biszexek bánthatják a szent heterokat? Hetero heterot nem bánthat? Vagy biszex biszexet? Vagy hetero biszexet? Dehogyisnem. Ez nem szexualitásfüggő, hanem emberfüggő.

2021. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
28-as azért azt ne mondd nekem hogy egy heteró nőnek normális az, hogy neki kéne megdugnia felcsatolhatóval/vibrátorral egy férfit. Ezert irtam hogy miért nem biszexel kezdenek a biszexek? Nekik ez alap értékrend de egy heteronak nagyon nem az!
2021. szept. 12. 17:40
 30/67 anonim ***** válasza:
89%
Egyik előző válaszoló vagyok. Mi bajom lenne belőle, ha felcsatolhatóssal kellene megdugnom egy pasit? Nekem semmi. De amúgy a heteró szubokat is szokás felcsatolhatóssal megdugni.
2021. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!