Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek kialakulha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek kialakulhat olyan mély barátság egy nő és a legjobb meleg barátja között, hogyha mindketten egyedül vannak és kívánósak, akkor valamilyen módon megpróbáljanak segíteni egymásnak...?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem mély barátság...

Meleg férfi nem tud egy nővel lefekudni

2021. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül aktusra gondoltam, csak "finomabb" dolgokra.
2021. szept. 15. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy meleget semmilyen módon nem vonz egy nő.
2021. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vonzalomról beszélek, hanem baráti segítségről.
2021. szept. 15. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod fel hogy ez nem segítség? Bármilyen szexuális dologhoz vonzalom kell. Az a meleg férfi aki szexuális kapcsolatba kerül egy nővel az nem meleg.
2021. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez kizárt.
2021. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Baráti segítségből elmentek sütizni egyet, de semmi szexuális jellegű nem fog történni nő és meleg pasi közt. Ha dugni akar egy meleg csávó felmegy társkeresőre, vagy melegbárba és felszed valakit, de nem annál fog próbálkozni akihez nem vonzódik.
2021. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Pld megkéred arra hogy mossa el a műfaszt és az anàlplugot miután masztiztál.
2021. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet. De biztosan nem a legjobb meleg barátoma fogom megkérni,hogy nyaljonki vagy ujjazonmeg.
2021. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem...

Mert egy meleg férfi nem fog csajjal kefélni.


Ha néha mégis szokott, akkor meg biszex és nem meleg.


Egy meleg pasi annyira kizárólagosan csak a saját neméhez vonzódik, mint ahogy egy heteroszex az ellenkező nemhez.


Én egyszer egy meleg ismerősömmel beszélgettem erről a témáról. Neki egy punci annyira visszataszító hogy a gondolatátol is rosszul lett. De nem lepett meg. Kb annyira elzárkózik egy nővel történtő bárminemű intimitástól, mintha kb nekem heteróként egy farkat kellene a számba kapni. Nekem egy másik pasi farka pfuuuuj... neki egy punci... Ennyi.


Na ezért tudom hogy egy igazi meleg pasi sosem fog egy nővel szexelni. Mint ahogy én sem soha egy férfival.

febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!