Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehetne kilépni ebből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kilépni ebből a szituból?

Figyelt kérdés
Szóval voltam egy sráccal. Aztán rámírt a haverja a Facebookon. Hát beparáztam hogy megtalált a Facen. Aztán fogta magát és közölte hogy nem mondja el senkinek ha talizom vele persze ezt már hanghívásba. Belementem. 2 hónapja heti 1x meg kell kényeztessem orálisan. Azonban nem akarom. De azt se hogy lebukjak. Nem jön be a csávó és nem árulja el hogy talált meg, honnan tudja, stb. Ma pedig hívott hogy egy másik haverja is jön a kövi talira. Én nem akarom azt hogy ez legyen...

2021. okt. 17. 10:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
A haverja akivel előtte voltál tud erről? Lehet ő segíthetne. Amúgy én inkább megtenném mint hogy kiderüljön. Az a durva hogy olvastam és kicsit felizgatott...
2021. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Most zsarol téged? Vagy mi? Ez rohadt gáz, ne haragudj, hogy ennyi önbecsülésed sincsen, hogy ezt hagyod.
2021. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
De szánalmas vagy.
2021. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis kitalált sztori, köszönjük.
2021. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod akkor ne csináld!

Nincs bizonyítéka arra h voltál vele

És ha lenne is és kitudódna akkor kit érdekel nem?

2021. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az #1 kérdezte: a srác, akivel voltál, tud róla?

Honnan tudtam meg telefonszámod??

Ha nem jön be az illető - tehát kényszerből elégíted ki - ez bizony gáz. Ne hagyd magad, pláne, ha látja, hogy sakkban tart és tartasz tőle! Ahogy írod, már turbózza követeléseit. Ez még fokozódhat a későbbiek során. Odanyújtod a kezed - nyúl az egész karod után.

Én nem török pálcát feletted, és bizonyára nem irigylésre méltó a helyzet. Mindenre van megoldás. Fontos, hogy az érzelmek lehiggadjanak, és az ember józan ésszel döntsön. Sok sikert.

2021. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem tud róla és jó ötlet hogy bevonni. Nem tudja a számom. Faceen hívott fel. Tudod ott is lehet hanghívás...


A bajom az hogy nem akarok lebukni. Annál még az is jobb hogy vele találkozom... Könnyű okosnak lenni úgy hogy nincs tétje számodra.


Megjegyzem privibe kaptam a legjobb tanácsot. Felveszem mit mond ha nemet mondok. Aztán vissza zsarolom azzal hogy felvettem hogy zsarol ami bűncselekmény. Bár kérdés meg merem-e tenni.

Csak azért írom le hátha másnak is hasznos. Illetve azért mert hasznosabb mint pl az hogy kitaláltam és hogy szánalmas vagyok és sorolhatnám. Kívánom mindegyik embernek aki ezt írta hogy hasonló helyzetbe kerüljön. Majd akkor lehet már nem lesz ilyen hangnemben kedve kommentelni és belerúgni abba akinek amúgy is rossz.

2021. okt. 17. 13:54
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Veddfel a hívást. Érdekes lesz mit lép.

Töröld a face profilod. Aki fontos azt visszatudod jelölni másik prfilbol.

Szolj az eredeti gyereknek,hogy gáz van,hátha tud a valamit segiteni.


Legvégső esetek.

1: bérelsz verő embereket akik ott helyben bucira verik a csávot.

2:elballagsz a rendőrsegre,mert téged bizony zsarol 1 bu.i,és cumira kényszerít.

Ott majd addelő a gyegle megalázott heterót.

2021. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.

Nem okoskodni volt szándékom. Őszintén és jószándékkal írtam.

Tudom, hogy facen is lehet hívni. Én viszont ott nem fogadok hívást olyantól, akit személyesen nem ismerek. Pláne csak egy bejelölt névleges ismerőstől.

Amit priviben írtak: ez is egy megoldás. Meg #8-as által írt végső esetek is. Ahogy írtam feljebb az érzelmeket hátra hagyva a józan ész döntsön!

2021. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

A saját hibád, és nem létező eszed miatt vagy ilyen szituban, nem tűnt fel? Sőt, te még ezt élvezed is.


Megjegyzem privibe kaptam a legjobb tanácsot. Felveszem mit mond ha nemet mondok. Aztán vissza zsarolom azzal hogy felvettem hogy zsarol ami bűncselekmény. Bár kérdés meg merem-e tenni.


Bár kérdés, meg merem-e tenni...ez mi a fszom??? Akkor hagyd magad tovább szop.tni, esküszöm herótot kapok az ilyen h.lye emberektől.

2021. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!