Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehetne kilépni ebből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kilépni ebből a szituból?

Figyelt kérdés
Szóval voltam egy sráccal. Aztán rámírt a haverja a Facebookon. Hát beparáztam hogy megtalált a Facen. Aztán fogta magát és közölte hogy nem mondja el senkinek ha talizom vele persze ezt már hanghívásba. Belementem. 2 hónapja heti 1x meg kell kényeztessem orálisan. Azonban nem akarom. De azt se hogy lebukjak. Nem jön be a csávó és nem árulja el hogy talált meg, honnan tudja, stb. Ma pedig hívott hogy egy másik haverja is jön a kövi talira. Én nem akarom azt hogy ez legyen...

2021. okt. 17. 10:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
10# te ezzel nem sokat segitettél.
2021. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ez azért ott hibázik,hogy:elmondja valakinek. De kinek,és csak így bemondásra elhisznek az ismerőseid egy vadidagennek mindent.


Rollam is mondták, nem is kerestem többe a hír terjesztőjét,ő meg hiába keresett engem.


Égy random ember lebhuzzizza egy ismerősömet vagy családtagomat. Mutasson rola felvételet vagy bármi így bemondásra nem hiszek neki.

Sőt még a pitsába elis küldöm.

2021. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezt csinálja akkor róla sem tudják hogy meleg. Én ezt kihasználnám és megfordítanám az egészet és ha nem hagyna békén akkor tönkre tenném az ő életét, amúgy az elejétől fogva nem szabadott volna bele menned és nem történt volna semmi, lehet csak nagy szavai vannak, csak miattad tudta elérni azt hogy kihasznál. Többet megtunék róla, hogy hol dolgozik, a családi hátteréről stb. Aztán ha ezeket a infokat tudod akkor elmondod neki hogyha nem hagy békén akkor te leszel az aki zsarolni fogja, vagy még rosszabb és zsarolás helyett csak elmondod mindenkinek hogy meleg. Ha tudják róla akkor meg nyilvános leszégyenítés lenne a sorsa. Én nem vagyok egy f*sz hogy valaki így bánjon velem, és ha ezt hagyni fogod akkor legközelebb még több haverját hozza majd el és lehet bizniszt csinál belőle és neki fognak fizetni azért hogy te szopsz. Ne légy hülye, ha nem hagy békén akkor tégy meg mindent azért hogy egyszer s mindenkora tanuljon ebből, mert ez egyáltalán nem oké.
2021. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Na mostmár prostitucióra is kényszerìt. Remek rendörségi ügy lesz.


Egyébként szerinted mikor kellen oda adnod seggedet is?

Mert ez nem fog 2szopatásnál megállni az biztos. Majs szépen hozza az össze haverját,hogy van egy embere akit lehet orrba-szájba kurogatni. Ő kaszál te meg...hát igazából akkor már nem lesz titok,hogy mit csinálsz.

2021. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
4-re megyek át hozzá. Csak gondoltam megnézem mit írtatok. Inkább ezt még végig csinálom. Aztán felkészülök a következő beszélgetésre hogy fel tudjam venni, stb. Ezt most viszont kénytelen vagyok még elviselni. De eskü a tudat, hogy úgy érzem tudom hogy ez már a vége, az egyszerűen az egészet könnyűvé teszi. Majd lehet írok utána is, meglátom. De úgy döntöttem most még legyen nyugalom és felkészülten tudok fellépni mikor újra beszélünk. Már megbeszéltem egy barátnőm ide adja a telóját hogy fel tudjam venni, stb. Szóval nagyon is a vége fele vagyunk. 1 tali már nem oszt nem szoroz úgy érzem. Annyi rossz után... Talán még normális alkata is lesz annak akit...
2021. okt. 18. 15:06
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod, de én nem viselnék el még egy megaláztatást.
2021. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na és azt mondta mit kell a másik sráccal? Hány éves? Mondanám, hogy nem értelek meg de mégis. A félelem nagy úr :(
2021. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát ba+ te nem vagy egyszerű eset. Azért ha valóban akartad volna másfèlnapa alatt felkészülhettél volna a felvételre, akár egy másik telót is vehettèl volna. Es a barinő előtt is titok marad, hogy himringyóvá tesznek.


Ha 4előtt olvasom akkor javasoltam volna,hogy harapdle.

Ha biroságra kerül az ügy akkor végszükségnek elmegy. Ő pedig sértettből vádlottá avanzsált volna 3vádpontban is.


1:Zsarolás.

2:erőszak...mert te elvileg nem akarod.

3:kerités.. .az az amikor hozza a sráco(ka)t.


Amik egyébként most is fennálnak.

2021. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Megjöttem.

Megyek sorba.

1. Kaptam privit, hogy mekkora a farka meg hogy néz ki a srác, meg ilyenek. Meg mennyi jön neki és milyen hamar élvez el, stb. Ezek miért fontosak? Teljesen nem tudok ilyet megérteni.


2. Elmentem. A haverja aki ott volt normális volt. Elvileg le kellett szopjam de nem állt fel neki sokáig. Aztán végül előtte szopatott meg engem a srác amire felállt a haverja farka is, így miután elélvezett a másik srác jött. Szóval nem volt nagy dolog. A srác amúgy szerintem nem tudta, hogy én nem akarom ezt. Nagyon udvarias volt és megköszönte hogy leszoptam. Sőt felajánlotta, hogy leszop mire a haverja rávágta, hogy nem kell és kb kitessékelt. Egyébként kifejezetten helyes fiú főleg a haverjához mérten. Amúgy már írt azóta de direkt nem nyitottam meg. Készülök hogy mindent rögzítsek. Meg ma átnézem a srác facebookját hátha a haverját is megtalálom aki ma ott volt. Neki is lehet majd leírom mi történt. De ezt még mérlegelnem kell.

2021. okt. 18. 18:28
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Eskü úgy írtad ezt mintha bejött volna hogy mást szopj. Vagy csak én érzem így? De persze nem vagyok a helyedbe csak fura. Az amit írtál érdekes. Gondolom arra akarta kiverni.
2021. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!