Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mik a tapasztalataitok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a Facebook-os, leszbikus csoportokkal kapcsolatban? Érdemes csatlakozni bármelyikhez is?

Figyelt kérdés

Minap nézelődtem és találtam 1-2 nyilvános csoportot, de eléggé elkeserítő volt látni, hogy nagy százalékban voltak pasi tagok, illetve sok kamu profil. Az ott található posztok is, hát... inkább hagyjuk.

Találtam 1-2 zárt csoportot is, de ott nyilván csak az adminokat látja az ember. Érdekelne azok véleménye, akiknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy van-e egyáltalán olyan zárt csoport, ahova érdemes belépni és mik a tapasztalataitok?

20/L


2020. febr. 18. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagyok egyben, egész jó kis közösség van, inkább hülyülések mennek, mint párkeresés. Bulizni járnak sokat ahogy látom, inkább pesti meg dunántúli emberek. Veszteni nem veszthetsz vele ha belépsz :)
2020. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Mi a neve a csoportnak?

2020. febr. 18. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több leszbikus és lmbtq témájú csoportban is benne vagyok. Szerintem a többség vagy kihalt, vagy csak a 14-15 éves korosztály posztol, vagy olyanok, akik nem tudnak két mondatot leírni helyesírási hiba és idétlen szlengek használata nélkül. Nekem nem jött be, eddig nem sikerült ott ismerkednem.
2020. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Leszbikus ismerkedő:csak lányok, nem szex csoport

Beírtam hogy leszbikus és ezt dobta ki akkor, ebbe jelentkeztem

1#

2020. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 18. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lgbt csoportban vagyok benne, sok a nagyon fiatal, és igen, mennek a mai szlengek, ami.. Nem az én stílusom, na. :D

Viszont sikerült egy-két emberrel megismerkedni, aminek örülök. :)

22/L

2020. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Akkor úgy néz ki, hogy nem igazán az én világom ez a Facebook csoport dolog. :D


Köszönöm mindenkinek a véleményét! :)

2020. febr. 19. 11:05
 8/8 anonim válasza:

Valóban nekem sem jöttek be a csoportok, az előző válaszolók által említett okok miatt...fiatal korosztály, többnyire komolytalanságok mennek, nem igazán tudok rezonálni a bejegyzésekkel, így nem túl hasznos. :)

21/L

2020. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!