Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva ki(k)hez vonzódom. Volt bárkivel hasonló?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet de próbálom összefoglalni..

Elég korán úgy éreztem néhány éves koromtól kezdve, hogy a lányok érdekelnek, persze erre nem nagyon voltak szavaim.

Aztán úgy alakult, hogy nem igazán kaptam érdeklődést fiatalabb koromban a fiúktól.

Általános és gimi első évei.

Emiatt nagyon sokat csúfoltak is, ami utólag vicces de nagyon bántott.

Épp ezért elkezdtem csókolózni fiúkkal és eljátszani, hogy xy tetszik.. stb

Aztán olyan 16 évesen beleszerettem egy lányba, akivel együtt voltunk majdnem 2 évig. Azóta sem voltam senki másba szerelmes.

Az önbizalomhiányom és a környezeti nyomás valamint más a kapcsolatban felmerült dolgok miatt végül szakítottunk.

Nem arra gondolok, hogy szégyenlem azt, hogy a lányok érdekelnek inkább úgy éreztem, mivel még nem volt barátom nem vagyok elég.. nőies 😅. Ami utólag tudom, hogy butaság.


Hozzá kell tennem azt is, hogy úgy éreztem nem igazán jó az ágyban az akkori barátnőmmel, mert sosem volt orgazmusom, és más lányokkal sem akikkel azóta voltam.

Aztán úgy alakult, hogy lefeküdtem egy férfival, mert azt gondoltam, hogy talán ez lesz a probléma. Pedig konkrét férfi iránt sosem éreztem vonzalmat, csak a gondolataimban lévő helyzetekben. Nem volt olyan érzés, mint vártam.. leginkább olyan semmilyen vagy nem is tudom megfogalmazni.

Talán az önbizalomhiány miatt nem tudom elengedni magam kellőképp 😅 Más ötletem nincs.


Van bármi tanácsotok ti mit gondolnátok ezek alapján a helyemben? Előre is köszönöm a válaszokat!


L


2022. jan. 17. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a lányokat inkább szereted mint a fiúkat. Ha csak feléjük volt eddig érzelem
2022. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi nem ismeri úgy a női testet mint a nők, meg az az igazság hogy nem is érdekli őket ürítenek és kész. Gondolom neked ennél meg több kell vagy keress olyan pasit aki kellő képpen foglalkozik veled vagy olyan lányt akivel jól érzed magad. Ezt te döntöd el melyik nem érdekel. És kísérletezz magadon hogy tudsz elmenni és vezetsd rá a partnered
2022. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 menta34 ***** válasza:
és egy két éves kapcsolatban nem merült fel, hogy neked is kéne orgazmus? Nem vagy túl szerencsés a partnerekkel. Vagy egyedül sem megy? mert akkor az már komolyabb baj is lehet. Ha megy egyedül, akkor jön az, hogy nagyon sok férfi és nő is imád adni, talán ilyen alkalmat kellene keress mielőtt bárminek is elkönyveled magad :)
2022. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!